ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2019-03-07

  • 1 КъБР «Мир» канал
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 11
  • 6.00 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 6.30 «НэгъуэщI плъыфэхэр». Журналист Чэнджэщауэ Артур (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.55 «Хъуромэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 7.15 «ПэщIэдзэ». Газаевэ А. (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)

  • 7.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.20 «Парламент сыхьэт» (12+)
  • 8.50 «Щыхьэт сытохъуэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (0+)
  • 17.05 «Iущыцэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (6+)
  • 17.25 «Спорт утыку цIыкIу» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 «Фэрэ дэрэ». ЕджапIэхэм щекIуэкI гъэсэныгъэ лэжьыгъэхэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.20 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «ХамэщIым гъащIэр щыдыджщ» (12+)
  • 20.15 «Уэрэдыр фэеплъ мыкIуэдыжщ». КъБАССР-м щIыхь зиIэ и артист Шыкъ Михаил (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.40 «Узыншэу фыщыт» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Гъубж, гъатхэпэм и 12
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Узыншэу фыщыт» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 «Уэрэдыр фэеплъ мыкIуэдыжщ». КъБАССР-м щIыхь зиIэ и артист Шыкъ Михаил (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.15 «ХамэщIым гъащIэр щыдыджщ» (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.20 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.50 «Дыщэ пхъуантэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэ-кIэ) (6+)
  • 9.05 «Спорт утыку цIыкIу» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (0+)
  • 17.05 «Дызэгъусэу» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.35 «Teлеstudio»: адыгэбзэ. Етхуанэ дерс (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.20 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «ЕджэкIэ нэгузыужь» (12+)
  • 20.10 «ПщIэну щхьэпэщ» (12+)
  • 20.30 «ГъащIэ гъуэмылэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.00 «Гум и макъамэ». КъШР-м щIыхь зиIэ и артист, пшынауэ Салпагаров Ислъам (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 Балъкъэр лъэпкъыр хэкум зэрырашрэ илъэс 75-рэ ирокъу. «Щыхьэт сытохъуэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 13
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 Гум и макъамэ». КъШР-м щIыхь зиIэ и артист, пшынауэ Салпагаров Ислъам (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 «Дызэгъусэу» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.05 «ПщIэну щхьэпэщ» (12+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.20 «Teлеstudio»: адыгэбзэ. Етхуанэ дерс (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.50 «ГъащIэ гъуэмылэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.20 «Микрофоныр — сабийхэм» (6+)
  • 17.00 Мультфильм (0+)
  • 17.05 «Узыншагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.25 «Teлеstudio»: балъкъэрыбзэ. Етхуанэ дерс (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 «Театрым и гъащIэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.20 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Спортым и лъагапIэхэм хуэкIуэу» (12+)
  • 20.10 «УимыIэри умыхъумэри зыщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.35 «Гухэлъ уэрэдхэр». Лирическэ концерт (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.05 «ПщIыхьэпIэ шынагъуэ». Кулиев Эльдар (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Махуэку, гъатхэпэм и 14
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Гухэлъ уэрэдхэр». Лирическэ концерт (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 «Дыщэ пхъуантэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 7.05 «Спортым и лъагапIэхэм хуэкIуэу» (12+)
  • 7.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.20 «Teлеstudio»: балъкъэрыбзэ. Етхуанэ дерс (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.45 «ПщIыхьэпIэ шынагъуэ». Кулиев Эльдар (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.10 «СабийгъэгуфIэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.00 Мультфильм (0+)
  • 17.05 «ЦIыхубэ IэпщIэлъапщIэхэр» (12+)
  • 17.20 «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 «Классикэр псоми папщIэ» (12+)
  • 18.20 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 19.55 «Хабзэм теухуа упщIэ» (12+)
  • 20.10 «УздэщымыIэм сыщремыIэ». Адыгэбзэм и махуэм ирихьэлIэу. Филологие щIэныгъэхэм я доктор БищIо Борис зыхэт нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.40 «Сэ фIыуэ слъагъу уэрэд» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Анэдэлъхубзэ». Телевикторинэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Мэрем, гъатхэпэм и 15
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «УздэщымыIэм сыщремыIэ». Адыгэбзэм и махуэм ирихьэлIэу. Филологие щIэныгъэхэм я доктор БищIо Борис зыхэт нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 «Классикэр псоми папщIэ» (12+)
  • 7.15 «Хабзэм теухуа упщIэ» (12+)
  • 7.30 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.20 «Анэдэлъхубзэ». Телевикторинэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.50 «Сэ фIыуэ слъагъу уэрэд» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.20 «Таурыхъым фрегъэблагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 «Мультфильм»
  • 17.10 «ГъащIэм хуэгъэхьэзырын. Къулъкъужын Ищхъэрэ къуажэм дэт ещанэ курыт еджапIэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.40 «Лъэхъэнэ». Мусуков Рустам (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.20 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Гъуэгуанэ тхыгъэхэр» (12+)
  • 19.55 «Щэнхабзэмрэ дэрэ». Архивист, тхыдэтх, тхакIуэ Бейтыгъуэн Сэфарбий. Япэ нэтын (12+)
  • 20.25 «Си гукъэкIыжхэр» УФ-м и цIыхубэ егъэджакIуэ Тхьэмадокъуэ Люсэ. Куба къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.55 «ФIы щIэи, псым хэдзэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.20 Балъкъэр лъэпкъыр хэкум зэрырашрэ илъэс 75-рэ ирокъу. «Зыщумыгъэгъупщэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 16
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «ФIы щIэи, псым хэдзэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.40 «Ойнай-ойнай». Нэгузыужь нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.10 «Си гукъэкIыжхэр» УФ-м и цIыхубэ егъэджакIуэ Тхьэмадокъуэ Люсэ. Куба къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 7.55 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 8.10 «Щэнхабзэмрэ дэрэ». Архивист, тхыдэтх, тхакIуэ Бейтыгъуэн Сэфарбий. Япэ нэтын (12+)
  • 8.40 Балъкъэр лъэпкъыр хэкум зэрырашрэ илъэс 75-рэ ирокъу. «Зыщумыгъэгъупщэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 «Адыгэбзэ» (12+)
  • 17.00 Мультфильм (0+)
  • 17.10 «Билляча». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.30 «ЩIылъэмрэ уэгумрэ ятеухуауэ» (12+)
  • 17.45 «Спорт хъыбархэр» (12+)
  • 17.55 «Нанэ и псэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.20 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.00 «Фаси и таурыхъхэр». Дзасэжь Фаси и сурэт гъэлъэгъуэныгъэр (12+)
  • 19.20 «Полк уахътыншэ» (12+)
  • 19.35 «Щыхьэт сытохъуэ». Чабдаровэ Хьэуа (12+)
  • 19.45 «КъэкIуэнур зейхэр». Бгылъэ щIыпIэхэр джынымкIэ институтым, Тембот Аслъэнбий и цIэр зезыхьэм, и щIэныгъэрылажьэ КIарэ Галинэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Щэнхабзэм и жьэгу». Мэртэзей къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.35 «Республикэм щыхъыбархэр». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 20.50 «Насыпым и гъуэгукIэ». Кобанов Мурадин (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.20 «Лъэхъэнэ». Налшык къалэ и Пенсэ фондым и унафэщIым и къуэдзэ Уэршыкъуэ Артур (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • Тхьэмахуэ, гъатхэпэм и 17
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.15 «Лъэхъэнэ». Налшык къалэ и Пенсэ фондым и унафэщIым и къуэдзэ Уэршыкъуэ Артур (12+)
  • 6.35 «Билляча». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 6.55 «Фэр папщIэ!» КъБР-м щIыхь зиIэ и артисткэ Хьэрэдурэ Динэ и концерт (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.35 «Щэнхабзэм и жьэгу». Мэртэзей къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.55 «Республикэм щыхъыбархэр». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.10 «Узыншагъэр хъумэн» (12+)
  • 8.30 «ЕджэкIэ нэгузыужь» (12+)
  • 15.55 Мультфильм (0+)
  • 16.05 «Дорога на край жизни». Д/ф. (16+)
  • 17.50 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ЛIэщIыгъуэхэм я джэрпэджэж». КъБР-м и Лъэпкъ музейм и генеральнэ директор Накуэ Феликс (12+)
  • 19.55 «Жылагъуэ Iуэху» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Зы уэрэдым и хъыбар» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «Адэжь щIэин» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.55 «Насып». Лэжьыгъэм и ветеран Кучмезов Адильбий (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и ТВ
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 11
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «И IэщIагъэм хуэпэж». КъБР-м и цIыхубэ артист Думэныщ Iэулэдин (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.20 «Сытхэр уи псэукIэ, къуажэ?». Iуащхьэмахуэ щIыналъэм хыхьэ ЛашкIутIэ къуажэр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, гъатхэпэм и 12
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.30 «Тщыгъупщэ хъунукъым». Хэку зауэшхуэм и ветеран Шэрий Къэралбий (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «Нэхъ къарууэ, нэхъ лъагэу, нэхъ псынщIэу». СССР-м, Европэм алыдж-урым бэнэкIэмкIэ я чемпион, КъБР-м физкультурэмрэ спортымкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Жаным Аслъэн (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 СурэтыщI Светлов Вячеслав и гъэлъэгъуэныгъэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 «Афганистаныр дигу къэдгъэкIыжу». Илъэс 30 дэкIа нэужь (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 13
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «Адэжь хэку». Чурейхэ я унагъуэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 «Вагъуэбэ». «Балкария» къэфакIуэ гупыр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «Шыхулъагъуэ». УсакIуэ, тхакIуэ Елгъэр Кашиф (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Махуэку, гъатхэпэм и 14
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.30 «ЩIэныгъэмрэ бзылъхугъэмрэ». Филологие щIэныгъэ-хэм я кандидат Керимовэ Раузат (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «Сытхэр уи псэукIэ, къуажэ?» Лэскэн щIыналъэм хыхьэ Хьэтуей къуажэр (12+)
  • 17.55 «Зэпсэлъэныгъэ». Кулиев Къайсын и цIэр зезыхьэ Балъкъэр къэрал драмэ театрым и артист Геляхов Мурат (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.25 «Социальнэ IэнатIэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Мэрем, гъатхэпэм и 15
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. Кавказ Ищхъэрэм щыхъыбархэр
  • 14.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «Ди щIэинхэр». Санкт-Петербург дэт лъэпкъ музейр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 «Литературэ зэIущIэхэр». Урысейм и ТхакIуэхэм я союзым хэт Узденовэ Иринэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей». РСФСР-м щIыхь зиIэ и артисткэ КIуэкIуэ Тамарэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 16
  • 8.40 «ЗэгурыIуэ». Налшык къалэм и ЦIыхубзхэм я зэгу- хьэныгъэм и унафэщI Дыджэш Лидэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 «Зауэм и джэрпэджэж» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.20 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Тхьэмахуэ, гъатхэпэм и 17
  • 8.40 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  • «Россия 24» «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и ТВ
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 11
  • 19.30 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». КъБР-м щыхъыбархэр (12+)
  • 19.45 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». Репортаж щхьэхуэ (12+)
  • Гъубж, гъатхэпэм и 12
  • 19.30 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». КъБР-м щыхъыбархэр (12+)
  • 19.45 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». Зи чэзу интервью (12+)
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 13
  • 19.30 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». КъБР-м щыхъыбархэр (12+)
  • 19.45 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». Репортаж щхьэхуэ (12+)
  • Махуэку, гъатхэпэм и 14
  • 19.30 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». КъБР-м щыхъыбархэр (12+)
  • 19.45 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». Зи чэзу интервью (12+)
  • Мэрем, гъатхэпэм и 15
  • 19.30 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». КъБР-м щыхъыбархэр (12+)
  • 19.45 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». Репортаж щхьэхуэ (12+)
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 16
  • Лажьэркъым
  • Тхьэмахуэ, гъатхэпэм и 17
  • 13.00 ЩIыпIэ зэман. «Россия 24». «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и радио
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 11
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.35 ШэджыхьэщIэ Хьэмыщэ. «Хэпсэрщ къытепхыжынур…» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.359.00 «И псалъэр шэрыуэт». Шахмурзаев Сэхьид (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00«Ди хъугъуэфIыгъуэхэр» циклым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Шэджагъуэ хуабэ»
  • 15.2515.50 «Театрым и илъэсым» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 15.5016.00 ГъущIо Зариф. «Губгъуэм щыблэ мафIэ цIыкIу» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Гъубж, гъатхэпэм и 12
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.40 Макитов Сэфар и «Илъэс пщыкIущ» поэмэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Шэджэм псыкъелъэхэр» уэрэджыIакIуэ гупыр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «Нартхэр». Шейблер Трувор и сюитэр (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Iуэху нэхъыщхьэм теухуауэ»
  • 13.4514.00 Радиом нэхъ пасэу къитахэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 15.2516.00 «Зэчий уиIэ — умыгъэпщкIу». Эфир занщIэ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 13
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.30 Мушни Хъусни . «Сыт сэ фыз къыщIэзмышар?» ра- диоIуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 8.308.40 Къашыргъэ КIурацэ и пшыналъэ (адыгэбзэкIэ)
  • 8.409.00 Спортым икIи нэгъуэщIхэми ятеухуауэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Ульбашев Анзаур и гъащIэмрэ и творчествэмрэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Фэр папщIэ» концерт.
  • 15.2515.45 «Гъуэгу тетхэм я радио» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Микрофоныр — сабийхэм» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3018.40 «ЦIыхухэм жаIэ»
  • 18.4019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Махуэку, гъатхэпэм и 14
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.40 «Гъатхэ удз гъэгъа Iэрамэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Алыфбей». Адыгэ тхыбзэм и махуэ (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «Усыгъэм и толъкъунхэр». Къэжэр Хьэмид (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Си дунейм ухэзышэ лъэбакъуэ»
  • 13.4514.00 «Зэманым и лъэужьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.2515.45 «Дэтхэнэра пэжыр?». Сабий психологым дыIуощIэ
  • 15.4516.00 «Динымрэ хабзэмрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ
  • 18.3018.35 «Командная строка»
  • 18.3519.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Мэрем, гъатхэпэм и 15
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 7. 10, 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.257.45 «ПщэдджыжьыфIыр цIыхуфIхэм драгъусэу» (адыгэбзэкIэ)
  • 7.458.00 70 — 80 гъэхэм радиом къита уэрэдхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 8.108.30 «Жьэгу». Жаппуев Ш. (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.309.00 «Псэкупсэ джэлэс» циклым щыщщ. Битокъу М. (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «Мечиев Кязим и IэдакъэщIэкIхэм дыкъоджэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Винил кафе»
  • 13.4514.00 «Си япэ тхылъ цIыкIухэр»
  • 15.2515.45 «Телескоп» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Ууаз». Диным теухуауэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  1. 18. 3018.45 «Спортым теухуауэ»
  • 18.4519.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 16
  • 10.1011.00 «Кавказ пшэплъхэр»
  • 11.1011.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.2511.40 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4012.00 «Ди гъусэу зывгъэпсэху». Концерт (адыгэбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, гъатхэпэм и 17
  • 10.1010.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр
  • 10.2511.00 Кулиев Къайсын. «ЩхьэдэхыпIэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.1011.50 Театрыр микрофоным Iутщ. Къэрмокъуэ Мухьэмэд. «Иужьрей удж» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.5012.00 Къызэрыфэ пшыналъэхэр
  • КъБР-м и радио
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 11
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Ди зэIущ1апIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, гъатхэпэм и 12
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.30 — «Школ жашау» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «КъэкIуэнур нобэм пыщIащ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 13.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 16.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 -«КъэкIуэнур нобэм пыщIащ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ).
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 13
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.20 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 14.40 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 16.20 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 4.00 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Махуэку, гъатхэпэм и 14
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Дунейр нобэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Щ1алэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 5.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Мэрем, гъатхэпэм и 15
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэц1хэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Щ1алэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Щ1алэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 16
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — Усэхэр (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — Усэхэр (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэц1хэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.10 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, гъатхэпэм и 17
  • «ХъыбарыщIэхэр». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 10.00, 14.00 «Жангылыкъла».
  • Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 8.00, 15.00
  • «Новости». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Дерс» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — Усэхэр (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэ- кIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — Усэхэр (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)