ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2019-01-10

  • 1 КъБР «Мир» канал
  • Махуэку, щIышылэм и 10
  • 06.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 06.15 «Чамхана». ГушыIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 06.40 «ПщIэну щхьэпэщ» (12+)
  • 07.15 «Футбол-07» (12+)
  • 07.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 07.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 08.00  «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 08.35 «Дыгъэшыр». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)

  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Анэшхуэм и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.20 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 «Спортым и лъагапIэхэм хуокIуэ» (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Хэкур къыщоджам» (12+)
  • 20.00 «Гъуэгуанэ тхыгъэхэр» (12+)
  • 20.15 «Макъамэм и дуней». Скрипкэм еуэ Башиев М. (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.35 «Зы уэрэдым и хъыбар» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.50 «Лъэпкъыр зыгъэуардэ». ХъуэкIуэн зэадэзэкъуэ физик щIэныгъэлIхэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Мэрем, щIышылэм и 11
  • 06.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 06.20 «Хэкур къыщоджам» (12+)
  • 06.35 «Зы уэрэдым и хъыбар» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 06.50 «Лъэпкъыр зыгъэуардэ». ХъуэкIуэн зэадэзэкъуэ физик щIэныгъэлIхэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 07.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 08.00 «Гъуэгуанэ тхыгъэхэр» (12+)
  • 08.15 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 08.45 «Анэшхуэм и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 «Гладиатор 5». Боксымрэ ММА лIэужьыгъуэмкIэ турнир. Япэ Iыхьэ (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 Волонтер зэгухьэныгъэхэм я унафэщIхэм я урысейпсо зэIущIэ (12+)
  • 20.20 «ТегъэщIапIэ». ЩIалэгъуалэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.05 «Анэдэлъхубзэ». Телевикторинэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Щэбэт, щIышылэм и 12
  • 06.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 06.15 «Лъэужь». Гъубжокъуэ Хьэпагуэ. Шэрэдж Ищхъэрэ къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 06.25 «ТегъэщIапIэ». ЩIалэгъуалэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 07.10 «Анэдэлъхубзэ». Телевикторинэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 07.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 08.00 Волонтер зэгухьэныгъэхэм я унафэщIхэм я урысейпсо зэIущIэ (12+)
  • 08.30 «Iущыцэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (6+)
  • 17.00 Мультфильм
  • 17.05 «СабийгъэгуфIэ». ЦIыкIухэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.25 «ЩIылъэмрэ уэгумрэ ятеухуауэ» (12+)
  • 17.40 «ИлъэсыщIэ таурыхъ». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.00 «Спорт хъыбархэр» (12+)
  • 19.30 ИлъэсыщIэ зэIущIэхэр. Жаникаев Эльдар (12+)
  • 20.00 «Унагъуэ». Къумыкъухэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «Адэжь щIэин». Адыгэхэм жыг зэрагъэкIыу щыта щIыкIэр. Етхуанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.55 «Республикэм щыхъыбархэр». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 21.10 «Сэ фIыуэ слъагъу уэрэд» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • Тхьэмахуэ, щIышылэм и 13
  • 06.00 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 06.20 «ИлъэсыщIэ таурыхъ». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 06.55 «Сэ фIыуэ слъагъу уэрэд» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 07.25 ИлъэсыщIэ зэIущIэхэр. Жаникаев Эльдар (12+)
  • 08.00 «Республикэм щыхъыбархэр». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 08.15 «Унагъуэ». Къумыкъухэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 08.45 «Адэжь щIэин». Адыгэхэм жыг зэрагъэкIыу щыта щIыкIэр. Етхуанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 09.05 «СабийгъэгуфIэ». ЦIыкIухэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 15.30 Мультфильм
  • 15.35 «Зэгуэрым илъэсыщIэм». ПэщIэдзэр (12+)
  • 16.40 «Зэгуэрым илъэсыщIэм». КIэухыр (12+)
  • 17.45 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ИлъэсыщIэ зэIущIэхэр». Тимуррэ абы и гупымрэ (12+)
  • 20.10 «Адыгэ пщащэ-2018» республикэ зэ-пеуэм и кIэух Iыхьэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.55 «Кезиу». Жылагъуэ лэжьакIуэ, альпинист Хубиев Марик зыхэт нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и ТВ
  • Махуэку, щIышылэм и 10
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей». КъардэнгъущI Зырамыку (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.35 «Вагъуэбэ». Дизайнер Шахановэ Фаризэт (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «ИлъэсыщIэмкIэ дынывохъуэхъу, Къэбэрдей-Балъкъэр!» Абхъазым и утыкум къратыкI (12+)
  • Мэрем, щIышылэм и 11
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэ- кIэ)
  • 14.25, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.00 ЩIыпIэ зэман. Кавказ Ищхъэрэм щыхъыбархэр
  • 17.25 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей». «Бзэрабзэ» арт-гупым я концерт (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «ИлъэсыщIэмкIэ дынывохъуэхъу!» (12+)
  • Щэбэт, щIышылэм и 12
  • 8.40 «2018 гъэм къэхъуахэр» (12+)
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Тхьэмахуэ, щIышылэм и 13
  • 8.40 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  • КъБР-м и радио
  • Махуэку, щIышылэм и 10
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «ЦIыхумрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «ЦIыхумрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Адыгэ уэрэдыжьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 5.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Мэрем, щIышылэм и 11
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.10 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Щэбэт, щIышылэм и 12
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Илхам» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — Усэхэр (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Илхам» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус-I» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — Усэхэр (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.10 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, щIышылэм и 13
  • «ХъыбарыщIэхэр». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 10.00, 14.00 «Жангылыкъла». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 8.00, 15.00
  • «Новости». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Дерс» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Илхам» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — Усэхэр (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Илхам» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — Усэхэр (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)