ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2018-12-06

  • 1 КъБР „Мир“ канал
  • Блыщхьэ, дыгъэгъазэм и 10
  • 6.00 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 6.30 УсакIуэ Яропольский Георгий къызэралъхурэ илъэс 60 щрикъум ирихьэлIэу. «Сэ сыапхуэдэ цIыхукъым» (12+)
  • 6.50 «Узыншагъэ». Шэджэм щIыналъэм и сымаджэщыр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 8.00 «Пащтыхьхэм я тIысыпIэ». Темыркъан Юрий (12+)
  • 8.40 «Адэжь щIэин». Адыгэхэм жыг зэрагъэ-кIыу щыта щIыкIэр (адыгэбзэкIэ) (12+)

  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.05 Макъамэ (12+)
  • 17.35 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Япэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.20 «ЩIэныгъэлI». Техникэ щIэныгъэхэм я доктор Иуан Пётр (12+)
  • 21.05 Темыркъан Юрий и ныбжьыр илъэс 80 ирокъу. «Хьэту и къуэ Юрий» (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Гъубж, дыгъэгъазэм и 11
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.20 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.50 «ХэкIыпIэ щыIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.05 Темыркъан Юрий и ныбжьыр илъэс 80 ирокъу. «Хьэту и къуэ Юрий» (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «ЩIэныгъэлI». Техникэ щIэныгъэхэм я доктор Иуан Пётр (12+)
  • 8.45 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Япэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 Симфоническэ макъамэмкIэ VII дунейпсо фестивалым, Темыркъан Юрий и цIэр зезыхьэм. Бертольд Ф., Санти М. Италие. Япэ Iыхьэ (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Насып». Додуевхэ я унагъуэр. Хьэсэней къуажэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.10 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». ЕтIуанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.55 «Усэхэр зэрыт тетрадь» (12+)
  • 21.10 «Iуэху еплъыкIэ». Нобэ щIалэгъуалэр зыIууэ лъэпощхьэпохэм ятеухуа «стIол хъурей» (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Бэрэжьей, дыгъэгъазэм и 12
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.20 «Iуэху еплъыкIэ». Нобэ щIалэгъуалэр зыIууэ лъэпощхьэпохэм ятеухуа «стIол хъурей» (12+)
  • 6.50 «Адэжь щIэин». Адыгэ сабий джэгукIэхэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 7.55 «Насып». Додуевхэ я унагъуэр. Хьэсэней къуажэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.20 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». ЕтIуанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 «Бэйбики». Сабийхэм папщIэ (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.05 «Полк уахътыншэ» (12+)
  • 17.20 Симфоническэ макъамэмкIэ VII дунейпсо фестивалым, Темыркъан Юрий и цIэр зезыхьэм. Бертольд Ф., Санти М. Италие. ЕтIуанэ Iыхьэ (12+)
  • 17.55 «КъэкIуэнур зейхэр» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Футбол-07» (12+)
  • 20.00 «Литературэм теухуа псалъэмакъ». Филологие щIэныгъэхэм я доктор Малкандуев Хьэмид и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Ещанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.00 Урысей Федерацэм и Конституцэм и махуэщ. «Зэманымрэ тхыдэмрэ» (12+)
  • 21.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Махуэку, дыгъэгъазэм и 13
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Литературэм теухуа псалъэмакъ». Филологие щIэныгъэхэм я доктор Малкандуев Хьэмид и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 «Зэманымрэ тхыдэмрэ» (12+)
  • 7.15 «Футбол-07» (12+)
  • 7.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 7.55 «Полк уахътыншэ» (12+)
  • 8.10 «Чемпионхэр» (12+)
  • 8.35 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Ещанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.05 «КъэкIуэнур зейхэр» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм
  • 17.15 «Анэшхуэм и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.25 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.55 «ПщIэну щхьэпэщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъа-щIэ» (16+)
  • 19.55 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». ЕплIанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «Си гукъэкIыжхэр». КъБР-м щIыхь зиIэ и артисткэ Даур Иринэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.00 Симфоническэ макъамэмкIэ VII дунейпсо фестивалыр, Темыркъан Юрий и цIэр зезыхьэр, зэхуащIыж. Муравицкий Роман. Япэ Iыхьэ (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Мэрем, дыгъэгъазэм и 14
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». ЕплIанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.50 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.20 «ПщIэну щхьэпэщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 7.55 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 8.05 «Спорт хъыбархэр» (12+)
  • 8.25 «Си гукъэкIыжхэр». КъБР-м щIыхь зиIэ и артисткэ Даур Иринэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.55 «ЩIэдзапIэ». Яныкъуей къуажэр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.20 «Анэшхуэм и таурыхъхэр» (балъкъэры- бзэкIэ) (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.05 «ЦIыхубэ зэчиифIэхэр». Жангоразовэ Малика (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.25 «ЕджэкIэ нэгузыужь» (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Щэнхабзэм и дуней». СурэтыщI Будаев Сулеймэн и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.05 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Етхуанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.40 «Усэхэр зэрыт тетрадь». Къармэ Iэсият (12+)
  • 20.55 Симфоническэ макъамэмкIэ VII дунейпсо фестивалыр, Темыркъан Юрий и цIэр зезыхьэр, зэхуащIыж. Муравицкий Роман. ЕтIуанэ Iыхьэ (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Щэбэт, дыгъэгъазэм и 15
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.20 «Щэнхабзэм и дуней». СурэтыщI Будаев Сулеймэн и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.40 «Усэхэр зэрыт тетрадь». Къармэ Iэсият (12+)
  • 6.55 «ЦIыхубэ IэпщIэлъапщIэхэр» (12+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 7.55 «ЦIыхубэ зэчиифIэхэр». Жангоразовэ Малика (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.15 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Етхуанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.50 «ЕджэкIэ нэгузыужь» (12+)
  • 17.00 Мультфильм
  • 17.20 «Билляча». Сабийхэм папщIэ (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.40 «ЩIылъэмрэ уэгумрэ ятеухуауэ» (12+)
  • 17.55 «СабийгъэгуфIэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.00 «Узыншагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 19.25 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 19.40 «Бгыхэм уаIуплъэу» (12+)
  • 20.20 Адыгэ цIыхубэ уэрэдым и республикэ фестиваль-зэпеуэр, КъардэнгъущI Зырамыку и цIэр зезыхьэр, зэхуащIыж. Псыгуэнсу къуажэ. Япэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.00 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Еханэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «Республикэм щыхъыбархэр». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • Тхьэмахуэ, дыгъэгъазэм и 16
  • 6.00 «Республикэм щыхъыбархэр». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 6.20 Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Еханэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «СабийгъэгуфIэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 7.20 «ХъуэпсапIэм добжьыфIэ» (12+)
  • 7.50 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.05 «Узыншагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.30 «Билляча». Сабийхэм папщIэ (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 15.55 Мультфильм
  • 16.15 «Седьмая скорость». Автомобилистхэм папщIэ (12+)
  • 16.25 «Еджэгъуэ зэман» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.45 Адыгэ цIыхубэ уэрэдым и республикэ фестиваль-зэпеуэр, КъардэнгъущI Зырамыку и цIэр зезыхьэр, зэхуащIыж. Псыгуэнсу къуажэ. ЕтIуанэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.25 «ГъащIэ гъуэмылэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 Ерэным и фестивалыр Фом и псыкъелъэхэм щрагъэкIуэкI (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Ракурс». «Шекспир и тхыгъэ псори зы пщыхьэщхьэм» спектаклыр утыку кърахьэ. КъБКъУ-м и «Iупхъуэ» театрыр (12+)
  • 20.45 «Пщэдейм ухуэзышэ гъуэгу». Ебланэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и ТВ
  • Блыщхьэ, дыгъэгъазэм и 10
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «Фотонхэр зыгъэIэсэ» (12+)
  • 18.00 «Вагъуэ насыпыфIэ» (12+)
  • Гъубж, дыгъэгъазэм и 11
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Щамырзэхэ къахэкIа». Балеринэ Черинэ Людмилэ (адыгэбзэ-кIэ) (12+)
  • 9.30 «Литературэ зэIущIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «Дохутырым феупщI» (12+)
  • 18.00 «Афганистаныр дигу къэдгъэкIыжу» (12+)
  • 18.35 «Ди щIэинхэр» (12+)
  • Бэрэжьей, дыгъэгъазэм и 12
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «Куэдым хуэIэзэ цIыху». Япэ Iыхьэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 Пшынауэ Башиевэ ФатIимэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.40 «Гуэл ЩхъуантIэхэм я щэхухэр» (12+)
  • Махуэку, дыгъэгъазэм и 13
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.30 «ЦIыхумрэ зэманымрэ». УсакIуэ Ахматовэ Сафарият (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 17.00, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.25 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей». КъБР-м и цIыхубэ артист, щIэныгъэлI-этнограф КъардэнгъущI Зырамыку къызэралъхурэ илъэси 100 ирикъуащ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 ЩIалэгъуалэ нэтын (12+)
  • 18.30 «Хъыбар къызэрыгуэкI». Актёр Мамбэт Анатолэ (12+)
  • Мэрем, дыгъэгъазэм и 14
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.25 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.25, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.00 ЩIыпIэ зэман. Кавказ Ищхъэрэм щыхъыбархэр
  • 17.25 «Гум илъыр». Хьэтыхъу Владимир и усыгъэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «Макъамэм и лъахэ» (12+)
  • 18.25 «Чегет дыкъыщоджэ» (12+)
  • Щэбэт, дыгъэгъазэм и 15
  • 8.40 «Хъыбар къызэрыгуэкIхэр». Сабий ныкъуэдыкъуэхэр (12+)
  • 9.00 «Ислъамыр мамырыгъэм и динщ» ПщыхьэщIэ Шафихь(12+)
  • 11.20 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Тхьэмахуэ, дыгъэгъазэм и 16
  • 8.40 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  • „Къэбэрдей-Балъкъэр“ ГТРК-м и радио
  • Блыщхьэ, дыгъэгъазэм и 10
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.35 Литературэ тхыгъэхэр. Бахъуэ БетIал и «ГуфIэгъуэ нэпсхэр» повестым щыщ пычыгъуэ (адыгэбзэкIэ)
  • 8.358.50 «ЦIыхуитIым зэдыжаIэ уэрэдхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.509.00 «Лъэпкъ хабзэм пщIэ хуэщIын» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Ташло Алий уэрэд жеIэ (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Шэджагъуэ хуабэ»
  • 15.2515.50 «Оркестрым щхьэщыхуарзэ». Темыркъан Юрий и ныбжьыр илъэс 80 ирокъу
  • 15.5016.00 КIыщокъуэ Алим. «Бажэмрэ шыкIэпшынэмрэ» таурыхъыр (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18. 3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Гъубж, дыгъэгъазэм и 11
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.30 Радиом и фондым щыщщ. «Зэчийм идз нэхугъэр». Маммеев Ибрэхьим (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.308.40 «Макъ жьгъырухэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Адыгэ пшынэр зыгъэбзэрабзэ». ПщыхьэщIэ Мухьэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «Усыгъэм и толъкъунхэр». ГъущIо Зариф (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Дохутырыр студием къыдогъэблагъэ»
  • 13.4514.00 «Зы уэрэдым и хъыбар» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 15.2516.00 «Зэчий уиIэ — умыгъэпщкIу». Эфир занщIэ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, дыгъэгъазэм и 12
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.40 «Макъамэмрэ гъащIэмрэ» циклым щыщщ. Бахъуэ БетIал (адыгэбзэкIэ)
  • 8.409.00 «ЦIыхубэм я лIыкIуэхэр». КъБР-м и Парламентым и юбилейм ирихьэлIэу (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «Зэныбжьэгъугъэм и удз Iэрамэ». Адыгэ усакIуэхэм я усэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2514.00 Концерт «Фэр папщIэ»
  • 15.2515.45 «Гъуэгу тетхэм я радио» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Микрофоныр — сабийхэм» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Махуэку, дыгъэгъазэм и 13
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.30 «IэщIагъэ». Шаваевэ Р. (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.308.40 Къызэрыфэ макъамэхэр. Динаевэ У. (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Зеущэ Iэуес и концерт (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Си дунейм ухэзышэ лъэбакъуэ»
  • 13.4514.00 «Зэманым и лъэужьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.2515.45 «И чэзу дыдэщ»
  • 15.4516.00 «Динымрэ хабзэмрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ
  • 18.3018.35 «Командная строка»
  • 18.3519.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Мэрем, дыгъэгъазэм и 14
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.257.45 «ПщэдджыжьыфIыр цIыхуфIхэм драгъусэу» (адыгэбзэкIэ)
  • 7.458.00 70 — 80 гъэхэм радиом къита уэрэдхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 8.108.25 «Зэманым и теплъэгъуэхэр». Гулиев М. (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.258.30 «Бгырыс махуэгъэпс». Шахмурзаев Сэхьид (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.309.00 Радиом и фондым щыщщ. «Бжьамийм и макъхэр». Бекъул Леонид (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «ФIыуэ слъагъу уэрэдыр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Винил-кафе»
  • 13.4514.00 «Си япэ тхылъ цIыкIухэр»
  • 15.2515.45 «Телескоп» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Ууаз». Диным теухуауэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 18. 3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Щэбэт, дыгъэгъазэм и 15
  • 10.1011.00 «Кавказ пшэплъхэр»
  • 11.1011.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.2511.40 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4012.00 «Лъагъуныгъэм и хьэтыркIэ». Согуэ Данил и уэрэдхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, дыгъэгъазэм и 16
  • 10.1010.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр
  • 10.2511.00 Нало Заур. «Исмел и бригантинэ ныкъуэщIыр» радиопостановкэр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.1012.00 Театрыр микрофоным Iутщ. Дельмар В. «Пщэдейрей махуэм гъуэгу ет» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • КъБР-м и радио
  • Блыщхьэ, дыгъэгъазэм и 10
  • «ХъыбарыщIэхэр»:
  • 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»:
  • 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 — «Псалъэмакъ щхьэпэ » (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Спортым теухуауэ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  •  
  • Гъубж, дыгъэгъазэм и 11
  • «ХъыбарыщIэхэр»:
  • 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»:
  • 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.30 — «Школ жашау» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «КъэкIуэнур нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 13.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 16.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «КъэкIуэнур нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, дыгъэгъазэм и 12
  • «ХъыбарыщIэхэр»:
  • 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»:
  • 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Гукъыдэж» (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.20 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 14.40 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 16.20 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Гукъыдэж» (12+)
  • 22.00 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.20 — «Гукъыдэж» (12+)
  • 4.00 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Махуэку, дыгъэгъазэм и 13
  • «ХъыбарыщIэхэр»:
  • 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»:
  • 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я клуб» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «Лъэпкъым къыдекIуэкI хабзэ дахэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэм и толъкъунхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр»
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр
  • 16.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я клуб» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «Лъэпкъым къыдекIуэкI хабзэ дахэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэм и толъкъунхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Мэрем, дыгъэгъазэм и 14
  • «ХъыбарыщIэхэр»:
  • 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»:
  • 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.10 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Щэбэт, дыгъэгъазэм и 15
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым».
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.10 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, дыгъэгъазэм и 16
  • «ХъыбарыщIэхэр».
  • Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 10.00, 14.00
  • «Жангылыкъла».
  • Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 8.00, 15.00
  • «Новости».
  • Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Дерс» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)