ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2018-06-28

  • 1 КъБР „Мир“ канал
  • Блыщхьэ, бадзэуэгъуэм и 2
  • 6.00 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • 6.35 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.45 «Адэжь щIэин». ЕтIуанэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Утыку» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.45 «ПщIэну щхьэпэщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)

  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 Макъамэ нэтын (12+)
  • 17.45 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «ГъащIэ гъуэмылэ». Адыгэ IуэрыIуатэр зэхуэзыхьэсыж, лъэпкъ адыгэ уэрэдыжьхэр зыгъэзащIэ БатIитIэ Мухьэмэд (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.10 «Жылагъуэ Iуэху» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.40 «ЩэнхабзэмкIэ фондым щекIуэкIа зэIущIэхэр». Кавказ Ищхъэрэм и кинематографистхэм я фэеплъу (12+)
  • 21.15 «ЦIыху». Дзэм къулыкъу щызыщIэхэм ящыщу алыдж-урым бэнэкIэмкIэ дунейпсо чемпион Локьяев Джамболэт (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Гъубж, бадзэуэгъуэм и 3
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Жылагъуэ Iуэху» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «Хъуромэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 7.15 «ЦIыху». Дзэм къулыкъу щызыщIэхэм ящыщу алыдж-урым бэнэкIэмкIэ дунейпсо чемпион Локьяев Джамболэт (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «ГъащIэ гъуэмылэ». Адыгэ IуэрыIуатэр зэхуэзыхьэсыж, лъэпкъ адыгэ уэрэдыжьхэр зыгъэзащIэ БатIитIэ Мухьэмэд (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.35 «Спортмайдан». ТхэквандомкIэ гъэса- кIуэ Додуев Азэмэт (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.55 «Золушка». Ислъэмей къуажэм дэт сабий садым Перро Шарль и таурыхъым къытрищIыкIа постановкэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Унэ цIыкIу». «Теремок» таурыхъым къытращIыкIа постановкэр (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.45 Кулиев Къайсын. «ЦIыхугъэм и зэчий». Лоркэ Федерикэ Гарсиа и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Джэгурэш». Класс нэхъыжьхэм щеджэхэм папщIэ зэпеуэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.50 «Зэманым декIуу» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Узыншагъэр хъумэн» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Бэрэжьей, бадзэуэгъуэм и 4
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.25 «Зэманым декIуу» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 «Таурыхъым фрегъэблагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 6.55 «Узыншагъэр хъумэн» (16+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 Кулиев Къайсын. «ЦIыхугъэм и зэчий». Лоркэ Федерикэ Гарсиа и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.25 «Джэгурэш». Класс нэхъыжьхэм щеджэхэм папщIэ зэпеуэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 «Жомакъ, жомакъ жолунга…» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.45 «Гъэмахуэм». ЦIыкIухэм гъэмахуэм зэрызагъэпсэхум теухуауэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Футбол -07» (12+)
  • 20.00 «Гъуазджэм и бзэкIэ». КъБР-м гъуазджэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ, композитор Молэ Владимир зыхэт нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «НэгъуэщI гъащIэ». УФ-м и ФСИН-м КъБР-м щиIэ къудамэм и лэжьыгъэм теухуауэ (12+)
  • 21.00 «Анэдэлъхубзэ». Телевикторинэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Махуэку, бадзэуэгъуэм и 5
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Уэрэдыр фэеплъ мыкIуэдыжщ». Къэжэр Индрис (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «НэгъуэщI гъащIэ». УФ-м и ФСИН-м КъБР-м щиIэ къудамэм и лэжьыгъэм теухуауэ (12+)
  • 7.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Анэдэлъхубзэ». Телевикторинэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.45 Футбол -07» (12+)
  • 9.00 «Гъэмахуэм». ЦIыкIухэм гъэмахуэм зэрызагъэпсэхум теухуауэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.20 «ЩIэныгъэр гъуазэщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъа-щIэ» (16+)
  • 19.55 «КъэкIуэнур зейхэр». Культурологие щIэныгъэхэм я кандидат МахуэлI Ма-динэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.20 «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.35 «Къэбэрдей-Балъкъэрым и Iущыцэхэр» (12+)
  • 20.55 «Узыншагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Ди щIэинхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Мэрем, бадзэуэгъуэм и 6
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.25 «Ди щIэинхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.55 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъа- щIэ» (16+)
  • 7.05 «Къэбэрдей-Балъкъэрым и Iущыцэхэр» (12+)
  • 7.25 «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «КъэкIуэнур зейхэр». Культурологие щIэныгъэхэм я кандидат МахуэлI Мадинэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.35 «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.05 «Узыншагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.20 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.00 «Iущыцэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (6+)
  • 17.20 «ЗэIущIэхэр». Гуртуевэ Мариам (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «Ди пщэфIапIэм» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «Кавказ Ищхъэрэм и кинематографием и тхыдэм щыщщ» (12+)
  • 21.10УФ-м щIыхь зиIэ и артист Ахматов Зейтун (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Щэбэт, бадзэуэгъуэм и 7
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Ди пщэфIапIэм» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.55УФ-м щIыхь зиIэ и артист Ахматов Зейтун (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 КъБР-м мафIэсым пэщIэтынымкIэ и къэрал IуэхущIапIэм и лэжьыгъэм теухуауэ (12+)
  • 8.30 «ХэкIыпIэ щыIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 «Си гукъэкIыжхэр». КъБАССР-м и цIыхубэ и артист Соттаев Къанщауэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 «Лъэхъэнэгъу». Киномрэ театрымрэ я актер Степанов Станислав (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.25 «Билляча». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.45 «Дирижёрыр Темыркъан Юрийщ». Темыркъан Юрий и ныбжьыр илъэс 80щрикъум ирихьэлIэу. (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.00 «Чегет дыкъыщоджэ». Усыгъэм и пшыхь (12+)
  • 19.35 «Ди псэлъэгъухэр». КъБР-м и цIы- хубэ тхакIуэ Къандур Мухьэдин (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 20.30 «Алан той». КъБР-м гъуазджэхэмкIэ и лэжьакIуэ пажэхэм я концерт. ПэщIэдзэр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 21.25 «Парламентым и сыхьэт» (16+)
  • Тхьэмахуэ, бадзэуэгъуэм и 8
  • 6.00 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 6.15 «Ди псэлъэгъухэр». КъБР-м и цIыхубэ тхакIуэ Къандур Мухьэдин (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.55 «Чегет дыкъыщоджэ». Усыгъэм и пшыхь (12+)
  • 7.25 «Парламентым и сыхьэт» (16+)
  • 7.55 «Билляча». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.15 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 «Дирижёрыр Темыркъан Юрийщ». Темыркъан Юрий и ныбжьыр илъэс 80 щрикъум ирихьэлIэу. (12+)
  • 15.55 Мультфильм
  • 16.00 Пуркин Дмитрий «ПыIэ плъыжь цIыкIу. КъыкIэлъыкIуэр…» Горький Максим и цIэр зезыхьэ Урыс къэрал драмэ театрым и спектакль
  • 16.45 «Ди щIыналъэм щыпсэу цIыхухэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.05 «ТегъэщIапIэ». ЩIалэгъуалэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ГъащIэ гъуэгу». ПщыукIхэ я унагъуэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.00 «Зы уэрэдым и хъыбар» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Ракурс». Унагъуэм, лъагъуныгъэм, зэ-хуэпэжыным я дунейпсо махуэм ирихьэ-лIэу (12+)
  • 20.50 УсакIуэ Моттаевэ Светланэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • „Къэбэрдей-Балъкъэр“ ГТРК-м и ТВ
  • Блыщхьэ, бадзэуэгъуэм и 2
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Ди щIэинхэр» (12+)
  • 18.30 «Зэманым и лъэужь» (12+)
  • Гъубж, бадзэуэгъуэм и 3
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Шыхулъагъуэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.25 «Ди щIэинхэр». КъБР-м и цIыхубэ усакIуэ Мокаев Магомед и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Тщыгъупщэ хъунукъым» (12+)
  • 18.30 «Дохутырым феупщI» (12+)
  • Бэрэжьей, бадзэуэгъуэм и 4
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Пкъыгъуэхэр» (12+)
  • 18.30 «Дыкъэзыухъуреихь дунеймрэ дэрэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Махуэку, бадзэуэгъуэм и 5
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Шыхулъагъуэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.35 «Вагъуэбэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Макъамэм и лъахэ» (12+)
  • 18.30 «Дыгъэпс къалэм» и сабийхэр» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Мэрем, бадзэуэгъуэм и 6
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Щэбэт, бадзэуэгъуэм и 7
  • 8.00 «Таврическая» дунейпсо симфоние оркестрым и концерт Москва щекIуэкIар
  • 11.20 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Тхьэмахуэ, бадзэуэгъуэм и 8
  • 8.45 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  • «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и радио
  • Блыщхьэ, бадзэуэгъуэм и 2
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.30 Ныр Мухьэмэд. «ЛIыхъужьищ» радиопостановкэр (адыгэбзэкIэ)
  • 8.308.40 Къызэрыфэ пшыналъэхэр
  • 8.409.00 «Уэрэ уи цIэмрэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Тхьэзэплъ Хьэсэн. «2516 гъэм кIуэ экспедицэр» щIэныгъэ-фантастикэ романым щыщ пычыгъуэхэр
  • 13.2514.00 «Шэджагъуэ хуабэм»
  • 15.2515.50Iуэху куэд щызэфIагъэкI блыщхьэ
  • 15.5016.00 Нало Заур. Рассказ кIэщIхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Гъубж, бадзэуэгъуэм и 3
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.35 Акаев ТIэхьир. «ШейтIаным егъэлъапIэ ефэ-ешхэр» Iуэтэжыр. Япэ Iыхьэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.358.40 Къызэрыфэ пшыналъэхэр
  • 8.409.00 ШэджыхьэщIэ Хьэмыщэ. «Сэ секIэпсэуа иужь»
  • 11.4512.00 Тхьэзэплъ Хьэсэн. «2516 гъэм кIуэ экспедицэр». КIэлъыкIуэр (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Мыхьэнэ зиIэ упщIэ»
  • 15.2515.45 «Зэчий уиIэ — умыгъэпщкIу» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Зы уэрэдым и тхыдэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, бадзэуэгъуэм и 4
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.30 КIыщокъуэ Алим. «ГущIэгъу» Iуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 8.308.40 КъБР-м и Къэрал телерадиокомитетым и ансамблым игъэзащIэ макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 8.409.00 Акаев ТIэхьир. «ШейтIаным егъэлъапIэ ефэ-ешхэр» Iуэтэжыр. ЕтIуанэ Iыхьэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Тхьэзэплъ Хьэсэн. «2516 гъэм кIуэ экспедицэр». КIэлъыкIуэр
  • 13.2514.00 «Фэр папщIэ». Концерт
  • 15.2515.45 «Гъуэгу тетхэм я радио»
  • 15.4516.00 «Гъэмахуэ пщыхьэщхьэм». Концерт (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Махуэку, бадзэуэгъуэм и 5
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.25 Табаксоев Мухътар и усэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.258.40 «Макъамэм и толъкъунхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 Мэзыхьэ Борис. «Гъуэгуанэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Тхьэзэплъ Хьэсэн. «2516 гъэм кIуэ экспедицэр». КIэлъыкIуэр
  • 13.2513.45 «Си дунейм ухэзышэ лъэбакъуэ»
  • 13.4514.00 «Зэманым и лъэужьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.2515.50 «И чэзу дыдэщ»
  • 15.5016.00 «Динымрэ хабзэмрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.30 19.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Мэрем, бадзэуэгъуэм и 6
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 7.10, 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.257.45 Мамхэгъ Рае. «Псэм цIыхур фIыуэ илъагъун хуейщ» (адыгэбзэкIэ)
  • 7.458.00 70 — 80 гъэхэм радиом къитахэм щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 8.108.25 Сарбашев А. «Уэ езыр узэгурыIуэжу» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.258.45 «Уэрэдыжьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.459.00 Жылэтеж Сэлэдин. «Анэм и гур» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Тхьэзэплъ Хьэсэн. «2516 гъэм кIуэ экспедицэр». КIэлъыкIуэр
  • 13.2513.45 «Винил-кафе»
  • 13.4514.00 «Си япэ тхылъ цIыкIухэр»
  • 15.2515.45 «Телескоп» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Ууаз» (диным теухуауэ) (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Щэбэт, бадзэуэгъуэм и 7
  • 10.1011.00 «Кавказым и пшэплъхэр». Радиожурнал
  • 11.1011.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.2511.40 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4012.00 «Ди гъусэу зывгъэпсэху» концертыр (адыгэбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, бадзэуэгъуэм и 8
  • 10.1010.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр
  • 10.2510.50 Гулиев Мэжид. «Гъуэгу махуэ» радиопостановкэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 10.5011.00 «Пшынэм и макъ жьгъырухэр». Османовэ Людмилэ пшынэ йоуэ
  • 11.1011.40 Нало Заур къызэралъхурэ илъэс 90 щрикъум ирихьэлIэу. «Хьэбалэ и пхъэ гуащэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4012.00 Концерт (адыгэбзэкIэ)
  • КъБР-м и радио
  • Блыщхьэ, бадзэуэгъуэм и 2
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, бадзэуэгъуэм и 3
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.30 — «Жай кезиу» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «КъыддекIуэкI хабзэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 13.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 16.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «КъэкIуэнур нобэм пыщIащ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (6+)
  • 20.05 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ).
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, бадзэуэгъуэм и 4
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 – «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.20 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 14.40 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 16.20 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Дэрэжэгъуэ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.20 — «Дэрэжэгъуэ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 4.00 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Махуэку, бадзэуэгъуэм и 5
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ»
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 5.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Мэрем, бадзэуэгъуэм и 6
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.10 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Щэбэт, бадзэуэгъуэм и 7
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Эрирей» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэ- кIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Эрирей» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэ- кIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.15 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, бадзэуэгъуэм и 8
  • «ХъыбарыщIэхэр».
  • Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 10.00, 14.00
  • «Жангылыкъла».
  • Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 8.00, 15.00
  • «Новости». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Ди гъэмахуэщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Эрирей» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэ- кIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Эрирей» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)