ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2018-06-21

  • 1 КъБР «Мир» канал
  •  Блыщхьэ, мэкъуауэгъуэм и 25
  • 6.00 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • 6.35 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.45 «ЦIыкIураш». Бахъсэн щIыналъэм и сабий садхэмрэ прогимназиехэмрэ зыхэт фестиваль (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Адыгейм и вагъуэ». Телефильм (12+)
  • 8.40 «УсакIуэм и унэм». Кулиев Къайсын и унэ-музейр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)

  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.25 «Дыгъэшыр». Сабийхэм папщIэ нэтын (6+)
  • 17.45 «Классикэр псоми папщIэ» (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 19.45 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Си гукъэкIыжхэр». УсакIуэ-уэрэдус АфэщIагъуэ Зое (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.50 «Зауэм и лъэужь». Хэку зауэшхуэм и ветеран Багъ Сэфудин (адыгэбзэ-кIэ) (12+)
  • 21.10 «Дэтхэнэ зыми щхьэкIэ» (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • Гъубж, мэкъуауэгъуэм и 26
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «Гум имыхуж». КъБАССР-м гъуазджэхэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Мыд Хьэжмусэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Дэтхэнэ зыми щхьэкIэ» (12+)
  • 8.40 «Си гукъэкIыжхэр». УсакIуэ-уэрэдус АфэщIагъуэ Зое (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.15 «Ойнай-ойнай». ГушыIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.20 «ГукъэкIыжхэр». КъБР-м и цIыхубэ артисткэ Алтуевэ Зое и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «Гупсысэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 Мэзло Руслан и гъэлъэгъуэныгъэ (12+)
  • 20.30 «ПщIэну щхьэпэщ» (12+)
  • 20.55 «Анэдэлъхубзэ». УсакIуэ Бещтокъуэ Хьэбас зыхэт нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.20 «Зи сабийгъуэр зауэм хиубыдахэр». Блэныхь Зое (адыгэбзэкIэ) (2+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Бэрэжьей, мэкъуауэгъуэм и 27
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «ПщIэну щхьэпэщ» (12+)
  • 6.55 «ЩIэныгъэм щыпхиша гъуэгу». Тхы- дэ щIэныгъэхэм я доктор Аккиевэ Светланэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.15 Мэзло Руслан и гъэлъэгъуэныгъэ (12+)
  • 8.30 «Зи сабийгъуэр зауэм хиубыдахэр». Блэныхь Зое (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.50 «Анэдэлъхубзэ». УсакIуэ Бещтокъуэ Хьэбас зыхэт нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.15 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.20 «Бэйбики» (6+)
  • 17.30 «Сценэм къыхуигъэщlа». КъБР-м и цIыхубэ артисткэ Щэрмэт Людмилэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Футбол — 07» (12+)
  • 20.00 «ЩIалэгъуалэм я Iуэху еплъыкIэ». Тележурнал (16+)
  • 20.40 «Си Балъкъэр». СурэтыщI Курданов Валерэ и гъэлъэгъуэныгъэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.05 «ГъащIэ гъуэгу». Социалист Лэжьыгъэм и ЛIыхъужь Къамбий Мухьэб теухуауэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Махуэку, мэкъуауэгъуэм и 28
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «ГъащIэ гъуэгу». Социалист Лэжьыгъэм и ЛIыхъужь Къамбий Мухьэб теухуауэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.55 «Си гукъэкIыжхэр». Щоджэн Еленэ (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Си Балъкъэр». СурэтыщI Курданов Валерэ и гъэлъэгъуэныгъэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «ХэкIыпlэ щыlэщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 «Футбол-07» (12+)
  • 9.15 «Бэйбики» (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэ-кIэ) (6+)
  • 17.20 «ЦIыхубэ IэпщIэлъапщIэхэр». Фэм елэжь IэпщIэлъапщIэ Хьэпэ Влади-мир (12+)
  • 17.43 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 19.55 «ХьэрычэтыщIэхэм я алыфбей». Шакъ Астемыр (12+)
  • 20.25 «Ди щIыналъэм щыпсэу цIыхухэр». Лэжьыгъэм и ветеран Узеев Биаслъэн (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.50 «Узыншэу фыщыт» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.15 «ГъащIэм схухиша гъуэгу». Шыгуэ Мухьэмэд. Къубэ-Тэбэ къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 29
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «ГуащIэм фIыщIэ пылъщ». Лэжьыгъэм и ветеран Бейтыгъуэн Назир. Къармэхьэблэ къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «ХьэрычэтыщIэхэм я алыфбей». Шакъ Астемыр (12+)
  • 7.30 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «ГъащIэм схухиша гъуэгу». Шогуэ Мухьэмэд. Къубэ-Тэбэ къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.35 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.05 «Ди щIыналъэм щыпсэу цIыхухэр». Лэжьыгъэм и ветеран Узеев Биаслъэн (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 «ЕджэкIэ нэгузыужь» (12+)
  • 17.30 «Тхьэм и унэм ухуэзышэ гъуэгуанэ»
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Жыгхэр паркым къыщыкIынущ…». 115-нэ шуудзэм хэтахэм я фэеплъу Большая Мартыновкэ къыщызэIуа- ха паркыр (12+)
  • 20.05 «Езым и лъагъуэ». ЗэдзэкIакIуэ Гелястанов Ибрэхьим (балъкъэрыбзэ- кIэ) (12+)
  • 20.35 «КъэкIуэнур зейхэр». Биологие щIэныгъэхэм я кандидат Пщыгъусэ Рустам (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Си гукъэкIыжхэр». КъБР-м и цIыхубэ артист Сэхъу Хьэсэн (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 30
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.20 «Си гукъэкIыжхэр». КъБР-м и цIыхубэ артист Сэхъу Хьэсэн (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.50 «Езым и лъагъуэ». ЗэдзэкIакIуэ Гелястанов Ибрэхьим (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «КъэкIуэнур зейхэр». Биологие щIэныгъэхэм я кандидат Пщыгъусэ Рустам (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.30 «Хъуромэ». Нэгузыужь нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 «Жыгхэр паркым къыщыкIынущ…». 115-нэ шуудзэм хэтахэм я фэеплъу Большая Мартыновкэ къыщызэIуа- ха паркыр (12+)
  • 9.00 «Хабзэм теухуа упщIэ» (16+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 «Билляча». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.35 «ЩIылъэмрэ уэгумрэ» (12+)
  • 17.50 «Спортым и лъагапIэхэм хуэкIуэу» (6+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.00 «Усэхэр зэрыт тетрадь» (12+)
  • 19.15 Филологие щIэныгъэхэм я доктор, профессор ЩоджэнцIыкIу Нинэ (12+)
  • 20.00 «Езым и дуней». ЦIыхубэ уэрэдхэр зыгъэзащIэ Трамовэ Л. (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 20.50 «Ди псэлъэгъухэр». Филологие щIэныгъэхэм я кандидат Чурей Дыжьын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.15 «ГъащIэ гъуэгу». Социалист Лэжьыгъэм и ЛIыхъужь Къамбий Мухьэб (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • Тхьэмахуэ, бадзэуэгъуэм и 1
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.20 «Езым и дуней». ЦIыхубэ уэрэдхэр зыгъэзащIэ Трамовэ Л. (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.50 «Билляча». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 7.10 Филологие щIэныгъэхэм я доктор, профессор ЩоджэнцIыкIу Нинэ (12+)
  • 7.50 «Ди псэлъэгъухэр». Филологие щIэныгъэхэм я кандидат Чурей Дыжьын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.15 «ГъащIэ гъуэгу». Социалист Лэжьы- гъэм и ЛIыхъужь Къамбий Мухьэб (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.55 Мультфильм
  • 16.05 «Гуащэ ябгэ». ЩоджэнцIыкIу Алий и цIэр зезыхьэ къэбэрдей къэрал драмэ театрым игъэува спектакль (16+)
  • 16.55 «КъэкI, си розэ цlыкIу». Жылау Арсен и сабий уэрэдхэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.20 «Ди щIыналъэм щыпсэу цIыхухэр». Пщафэ Iэзэ Чеченов Бисо (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «Щэнхабзэмрэ дэрэ» (12+)
  • 20.05 «Утыку» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.35 «ПщIэну щхьэпэщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.50 «Адэжь щIэин» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и ТВ
  •  Блыщхьэ, мэкъуауэгъуэм и 25
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Сытхэр уи псэукIэ, къуажэ?» Шэрэдж щIыналъэм хыхьэ Балъкъэр Ипщэ къуажэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.30 «Гуащэм и дуней». Аккизовэ Имарэ и творчествэм теухуауэ (12+)
  • Гъубж, мэкъуауэгъуэм и 26
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Тщымыгъупщэн папщIэ». Хэку зауэшхуэм хэта Маржэхъу Мухьэмэд (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.30 «ЛIэщIыгъуэхэм къапхыкIыу». Балъкъэр лъэпкъ хабзэхэр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Тщыгъупщэ хъунукъым» (12+)
  • 18.20 «Дохутырым феупщI» (12+)
  • 18.50 Муслъымэн диным теухуауэ
  • Бэрэжьей, мэкъуауэгъуэм и 27
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Губгъуэр щыгъагъэм деж» (12+)
  • 18.25 «НэхъыфI щIын» (12+)
  • 18.40 «ЩIэныгъэмрэ гъащIэмрэ» (12+)
  • Махуэку, мэкъуауэгъуэм и 28
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей». ТхакIуэ Теунэ Хьэчим (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.25 «ЦIыхумрэ зэманымрэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Сытхэр уи псэукIэ, къуажэ?» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.30 «ЕхьэкI-къехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (12+)
  • 18.55 «Антологие. УзэщIакIуэхэр» (12+)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 29
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.40 ЩIыпIэ зэман. Кавказ Ищхъэрэм щыхъыбархэр
  • 18.00 «Пэшым екIу сурэт» (12+)
  • 18.30 «Макъамэм и лъахэ» (12+)
  • 18.55 «Антологие. УзэщIакIуэхэр» (12+)
  • Щэбэт, мэкъуэуэгъуэм и 30
  • 8.00 «Хъыбар къызэрыгуэкI». Бардошхэ Сергейрэ Аллэрэ я унагъуэр (12+)
  • 8.20 «Черкасскэхэр Урысейм и тхы-дэм къызэрыхэщыр». «Темрыкъуэ и къуэхэр». (12+)
  • 11.20 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Тхьэмахуэ, бадзэуэгъуэм и 1
  • 8.45 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  •  
  •  Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и радио
  •  Блыщхьэ, мэкъуауэгъуэм и 25
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.35 Тхыгъэхэм дыкъоджэ. КхъуэIуфэ Хьэчим. «Iуащхьэжь» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.35-9.00 Сабийхэм я гъэмахуэ зыгъэпсэхугъуэм. Маммеев Ибрэхьим. «ЩIалэ цIыкIумрэ мыщэмрэ». Радиоинсценировкэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.45-12.00 ХьэIупэ ДжэбрэIил. «Хъыджэбз уэрэдхэр» циклым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Шэджагъуэ хуабэгъуэм»
  • 15.2515.50 «Iуэху куэд щызэфIагъэкI блыщхьэ»
  • 15.5016.00 Нало Заур. «Си жэм къуэлэн цIыкIур» Iуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр»
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Гъубж, мэкъуауэгъуэм и 26
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.30 «Ислъамымрэ гъащIэмрэ» циклым щыщщ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.308.40 Сабийхэм папщIэ «Уэзджынэ цIыкIу» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Си щIалэгъуэм и уэрэдхэр». Концерт (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «Насып нал». Къущхьэунэ Алексей и Iуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Зи чэзу Iуэхум теухуа интервью»
  • 13.4514.00 Жангоразов Таулан «Зэрыхьзэрий». Радиоинсценировкэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 15.2516.00 «ЗэфIэкI уиIэ — умыгъэпщкIу» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр»
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, мэкъуауэгъуэм и 27
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.40 Гъут Iэдэм. «Жэщ гупсысэхэр». Эссе (адыгэбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Абаев СулътIанбэч и гъащIэмрэ и лэжьыгъэмрэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Нарт эпосым щыщщ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Фэр папщIэ». Концерт
  • 15.2515.45 «Гъуэгу тетхэм я радио» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Бгырыс пщащэм и уэрэд». Туменовэ А. уэрэд жеIэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр»
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Махуэку, мэкъуауэгъуэм и 28
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.30 «Радиом нэхъ пасэу къитахэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.308.40 Узденов Альберт. «ЦIыхухъу» Iуэтэжыр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Зи пIалъэр имыкI зэманым и нэхур» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «ЦIыхуитIым зэдыжаIэ уэрэдхэр». Концерт (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Си дунейм ухэзышэ лъэбакъуэ»
  • 13.4514.00 «Зэманым и лъэужьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.2515.45 «Гъуазджэм и щIыналъэ»
  • 15.4516.00 «Динымрэ хабзэмрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3018.35 «Командная строка»
  • 18.3519.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 29
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ,
  • урысыбзэкIэ): 7.10, 11.30, 13.10, 15.10, 18.10
  • 7.257.45IутIыж Борис. «КъэкIуэнум къратыкI репортаж» (адыгэбзэкIэ)
  • 7.458.00 «70 — 80 гъэхэм радиом къитахэм щыщщ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.108.25 Джуртубаев Махъти. «Тхыдэр — цIыхубэм я гъуджэщ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.258.40 ХъыбарIуатэм и пхъуантэ цIыкIу. Сабийхэм папщIэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Спорт-щхьэл» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «КъежьапIэхэр». Балъкъэр къэрал драмэ театрыр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Винил-кафе»
  • 13.4514.00 «Си япэ тхылъ цIыкIухэр»
  • 15.2515.45 «Телескоп» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Ууаз» (диным теухуауэ) (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 30
  • 10.1011.00 «Кавказым и пшэплъхэр». Радиожурнал
  • 11.1011.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.2511.40 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4012.00 «Ди гъусэу зывгъэпсэху». Концертыр (адыгэбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, бадзэуэгъуэм и 1
  • 10.1010.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр
  • 10.2511.00 Къантемыр А. «Хьэгъуэл1ыгъуэ» радиоспектаклыр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.1012.00 Театрыр микрофоным Iутщ. Теппеев Алим. «Гъуэгум телъ мывэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • КъБР-м и радио
  • Блыщхьэ, мэкъуауэгъуэм и 25
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Макъамэм и толъкъунхэм» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, мэкъуауэгъуэм и 26
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ)
  • 9.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.30 — «Жай кезиу» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «КъыддекIуэкI хабзэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 – «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 13.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 16.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «КъэкIуэнур нобэм пыщIащ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (6+)
  • 20.05 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ).
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 – «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, мэкъуауэгъуэм и 27
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 – «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.20 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 14.40 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 16.20 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Дэрэжэгъуэ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.20 — «Дэрэжэгъуэ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 4.00 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Махуэку, мэкъуауэгъуэм и 28
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «Гуапагъэмрэ уахътыншагъэмрэ ятеухуауэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ»
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «Гуапагъэмрэ уахътыншагъэмрэ ятеухуауэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 5.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 29
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.10 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 30
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Алтын сыбызгъы» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Алтын сыбызгъы» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.10 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, бадзэуэгъуэм и 1
  • «ХъыбарыщIэхэр». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 10.00, 14.00
  • «Жангылыкъла». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 8.00, 15.00
  • «Новости». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Дерс» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын сыбызгъы» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Алтын сыбызгъы» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)