ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2018-06-08

  • 1 КъБР „Мир“ канал
  • Блыщхьэ, мэкъуауэгъуэм и 11
  • 6.00 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • 6.35 «Спортым и лъагапIэхэм хуэкIуэу» (6+)
  • 7.05 «Скрипач». Абаев СулътIанбэч (12+)
  • 7.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • 8.00 «Бгыхэмрэ бгырысхэмрэ». Генерал Деп-пуев Хьэким и фэеплъу къызэрагъэпэща, шы биатлонымкIэ зэпеуэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)

  • 8.20 «Ди пщэфIапIэм» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 «Зэныбжьэгъугъэм и концерт». «Кубань къэзакъ хорымрэ» «Кабардинка», «Балкария» къэфакIуэ гупхэмрэ я концерт. ПэщIэдзэр (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.15 «Джэрпэджэж». Кавказ зауэм хэкIуэда адыгэхэм я фэеплъу (КъБКъУ)
  • 19.35 «Усэхэр зэрыт дэфтэр». ЩоджэнцIыкIу Алий (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 19.45 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Си Хэку». СССР-м, КъБР-м я цIыхубэ артист Кобзон Иосиф (12+)
  • 20.55 «БлэкIамрэ къэкIуэнумрэ». Налшык округым и япэ унафэщIу щыта Къылышбий СулътIанбэч (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, мэкъуауэгъуэм и 12
  • 6.00 «Зэныбжьэгъугъэм и концерт». «Кубань къэзакъ хорымрэ» «Кабардинка», «Балкария» къэфакIуэ гупхэмрэ я концерт. ПэщIэдзэр (12+)
  • 7.00 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «БлэкIамрэ къэкIуэнумрэ». Налшык округым и япэ унафэщIу щыта Къылышбий СулътIанбэч (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.10 «Чемпионхэр». Къаншыкъуей зэкъуэшхэу Заур, Адэлбий, Борис (12+)
  • 8.40 КъБР-м щIыхь зиIэ и артисткэ Аслъэн Iэсият и гуфIэгъуэ пшыхь (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.20 «Зэныбжьэгъугъэм и концерт». «Кубань къэзакъ хорымрэ» «Кабардинка», «Балкария» къэфакIуэ гупхэмрэ я концерт. КIэухыр (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 19.50 «ГуащIэм фIыщIэ пылъщ». Милицэм и полковникыу къулыкъум къыхэкIыжа Шорэ Алик (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.20 Урысейм и махуэм и щIыхькIэ концерт (12+)
  • 21.15 Нобэ Урысейм и махуэщ. «Зэманымрэ тхыдэмрэ» (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • Бэрэжьей, мэкъуауэгъуэм и 13
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 Урысейм и махуэм и щIыхькIэ концерт (12+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «ГуащIэм фIыщIэ пылъщ». Милицэм и полковникыу къулыкъум къыхэкIыжа Шорэ Алик (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «Зэныбжьэгъугъэм и концерт». «Кубань къэзакъ хорымрэ» «Кабардинка», «Балкария» къэфакIуэ гупхэмрэ я концерт. КIэухыр (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 «Унэ цIыкIу». «Теремок» таурыхъым къытращIыкIа постановкэ (адыгэбзэ-кIэ) (6+)
  • 17.50 «Езым и дуней». Этнограф Журтубаев Махъти (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 19.45 «Футбол-07» (12+)
  • 20.00 «Литературэм теухуа псалъэмакъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «Гухэлъ макъамэхэр». Лирикэ концерт (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.00 «ПсэукIэ» (12+)
  • 21.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • Махуэку, мэкъуауэгъуэм и 14
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Гухэлъ макъамэхэр». Лирикэ концерт (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «ПсэукIэ» (12+)
  • 7.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Езым и дуней». Этнограф Журтубаев Махъти (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.35 «Унэ цIыкIу». «Теремок» таурыхъым къытращIыкIа постановкэ (адыгэбзэ-кIэ) (6+)
  • 9.10 «Футбол-07» (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.25 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.35 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъа-щIэ» (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 19.45 «ДжэгуакIуэ». IутIыж Борис и цIэр зезыхьэ цIыхубэ литературэ театрыр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 СССР-м и цIыхубэ артист Темыркъан Юрий и ныбжьыр илъэс 80 щрикъум ирихьэлIэу. «Дирижёрыр Темыркъан Юрийщ» (12+)
  • 20.45 «ЗэгурыIуэныгъэм къыщегъэжьауэ Iуэху зэдэщIэным нэсыху. ЦIыхухэм я шынагъуэншагъэр къызэгъэпэщыным илъэс 25-рэ хъуауэ и плъыр» (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 15
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Литературэм теухуа псалъэмакъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «ДжэгуакIуэ». IутIыж Борис и цIэр зезыхьэ цIыхубэ литературэ театрыр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъа- щIэ» (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Ди пщэфIапIэм» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.45 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.15 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.25 Нобэ Адэм и махуэщ. «Атаны кюню» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 19.45 Дыкъэзыухъуреихь дунейр хъумэным теухуауэ (12+)
  • 20.00 «Театрым щекIуэкI гъащIэ». ЩоджэнцIыкIу Алий и цIэр зезыхьэ къэбэрдей къэрал драмэ театрым щагъэува «ХьэжьэIужьэ» спектаклым теухуауэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.25 «Жыр байрам» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.00 «ЦIыхум тхыдэм щиIыгъ увыпIэр». ТхакIуэ, щIэныгъэлI-этнограф, КъБР-м и цIыхубэ артист КъардэнгъущI Зырамыку (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 16
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 6.20 Нобэ Адэм и махуэщ. «Атаны кюню» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.55 «ЦIыхум тхыдэм щиIыгъ увыпIэр». ТхакIуэ, щIэныгъэлI-этнограф, КъБР-м и цIыхубэ артист КъардэнгъущI Зырамыку (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (12+)
  • 7.55 «Театрым щекIуэкI гъащIэ». ЩоджэнцIыкIу Алий и цIэр зезыхьэ къэбэрдей къэрал драмэ театрым щагъэува «ХьэжьэIужьэ» спектаклым теухуауэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.20 Дыкъэзыухъуреихь дунейр хъумэным теухуауэ (12+)
  • 8.35 «Жыр байрам» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.10 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 17.00 «Билляча». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.20 «ЩIылъэмрэ уэгумрэ» (12+)
  • 17.35Iэпщэрыбанэ зэуэкIэмкIэ турнирым къратыкI репортаж (12+)
  • 17.50 «Къэрал хабзэм дытету цIыхубэм дыхуолажьэ». Урысейм и милицэр къызэрызэрагъэпэщрэ илъэси 100 щрикъум ирихьэлIэу (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.00 «Лъэхъэнэгъу». Композитор, продюсер ХьэIупэ Анзор (12+)
  • 19.30 «Дыгъэ шыр». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 19.50 «Пшынэ Iэпэр псалъэу». КъБР-м щэнхабзэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Мэмэт Мухьэмэд (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 Илъэс къэс екIуэкI лъэпкъ щэнхабзэ фестивалым къратыкI репортаж. Пэ-щIэдзэр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.25 «Нэхумрэ плъыфэмрэ». Филологие щIэныгъэхэм я доктор, профессор Къумахуэ Мухьэдин. Япэ нэтын (12+)
  • Тхьэмахуэ, мэкъуауэгъуэм и 17
  • 6.00 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.20 «Дыгъэ шыр». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 6.40 «Пшынэ Iэпэр псалъэу». КъБР-м ЩэнхабзэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Мэмэт Мухьэмэд (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.05 «Нэхумрэ плъыфэмрэ». Филологие щIэныгъэхэм я доктор, профессор Къумахуэ Мухьэдин. Япэ нэтын (12+)
  • 7.40 «Билляча». Сабийхэм папщIэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.00 Илъэс къэс екIуэкI лъэпкъ щэнхабзэ фестивалым къратыкI репортаж. ПэщIэ-дзэр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 15.55 «Спортым и лъагапIэхэм хуэкIуэу» (6+)
  • 16.30 «Къэрал цIыкIу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 «Ракурс». Кулиев Къайсын и усэхэм дыкъоджэ. Екатериноградскэ станицэ (12+)
  • 17.45 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 Илъэс къэс екIуэкI лъэпкъ щэнхабзэ фестивалым къратыкI репортаж. КIэухыр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Гум имыхуж». КъБР-м щIыхь зиIэ и артист Иуан Владимир (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.45 «Нэхумрэ плъыфэмрэ». Филологие щIэныгъэхэм я доктор, профессор Къумахуэ Мухьэдин. ЕтIуанэ нэтын (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (12+)
  • „Къэбэрдей-Балъкъэр“ ГТРК-м и ТВ
  • Блыщхьэ, мэкъуауэгъуэм и 11
  • Лажьэркъым
  • Гъубж, мэкъуауэгъуэм и 12
  • Лажьэркъым
  • Бэрэжьей, мэкъуауэгъуэм и 13
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Псори дызэкъуэтщ». Урысейм и махуэм (12+)
  • 18.20 «ЕхьэкI-къехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (12+)
  • 18.30 «Тщыгъупщэ хъунукъым» (12+)
  • Махуэку, мэкъуауэгъуэм и 14
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей». Артист Къанкъул Ислъам (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.35 «Вагъуэбэ». Модельер-дизайнер Шахановэ Фаризэт (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Литературэ зэIущIэхэр» (12+)
  • 18.35 «Географиер щадж дерсхэр».
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 15
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.40 ЩIыпIэ зэман. Кавказ Ищхъэрэм щыхъыбархэр
  • 18.00 «Макъамэм и лъахэ» (12+)
  • 18.35 «ЦIэ зимыIэ вагъуэ» (12+)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 16
  • 8.00 «Сытхэр уи псэукIэ, къуажэ?» Шэджэм щIыналъэм хыхьэ Нартан къуажэр (12+)
  • 8.25 «Къайсын и макъамэр» (12+)
  • 11.20 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Тхьэмахуэ, мэкъуауэгъуэм и 17
  • 8.45 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  • «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и радио
  • Блыщхьэ, мэкъуауэгъуэм и 11
  • Лажьэркъым
  •  
  • Гъубж, мэкъуауэгъуэм и 12
  • Лажьэркъым
  •  
  • Бэрэжьей, мэкъуауэгъуэм и 13
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.40IутIыж Борис. «УсакIуэмрэ уэрэдымрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Радиом къитахэм щыщщ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4512.00 Сабийхэм я гъэмахуэ зыгъэпсэхугъуэм. «Таурыхъыр таурыхъым кIэлъыкIуэу» (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Фэр папщIэ». Концерт
  • 15.2515.45 «Зэманым и нэху мыужьыхыжыр» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 Маммеев Ибрэхьим. «Интермедиеу тIу» радиоинсценировкэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр»
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Махуэку, мэкъуауэгъуэм и 14
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 8.108.30 «Фи махуэ фIыуэ, цIыхухэ!». Концерт (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.308.40 «Бгырыс махуэгъэпс». Шахмурзаев Сэхьид (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Акъылым идз нэхур». Нэгумэ Шорэ теухуауэ (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «Уэр папщIэ». Концерт (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Си дунейм ухэзышэ лъэбакъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 13.4514.00 «Зэманым и лъэужьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.2515.45 «И чэзу дыдэщ»
  • 15.4516.00 «Динымрэ хабзэмрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3018.35 «Командная строка»
  • 18.3519.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 15
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.257.45 Ахубэ Джумэ. «КIэрзинкIэ» Iуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 7.458.00 70 — 80 гъэхэм радиом къитахэм щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 8.108.40 «Мокаев Магомет и усыгъэм и лъагапIэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 8.409.00 «Мы дуней нэхур». Пщыгъуэш Юрэ (адыгэбзэкIэ)
  • 11.4512.00 «Уэрэдыр уэгум изоутIыпщхьэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Зы актёрым и театр». Къардэн Заур (адыгэбзэкIэ)
  • 13.4514.00 «Си япэ тхылъ цIыкIухэр»
  • 15.2515.45 «Телескоп» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.4516.00 «Ууаз» (диным теухуауэ) (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 16
  • 10.1011.00 «Кавказым и пшэплъхэр». Радиожурнал
  • 11.1011.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.2511.40 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.4012.00 «Ди гъусэу зывгъэпсэху». Концертыр (адыгэбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, мэкъуауэгъуэм и 17
  • 10.1010.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр
  • 10.2511.00 Къэрмокъуэ Мухьэмэд. «Къадыгъуар ядыгъужмэ» Iуэтэжым къытращIыкIа радиоинсценировкэр (адыгэбзэкIэ)
  • 11.1012.00 Театрыр микрофоным Iутщ. Мольер Жан-Батист. «ЗалымыгъэкIэ ягъэIэза» радиоспектаклыр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • КъБР-м и радио
  • Блыщхьэ, мэкъуауэгъуэм и 11
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, мэкъуауэгъуэм и 12
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Алгъышлайма, Ата Журтум!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.30 — «Школ жашау» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «КъэкIуэнур — нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 13.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 16.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Алгъышлайма, Ата Журтум!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «КъэкIуэнур — нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (6+)
  • 20.05 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ).
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 – «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, мэкъуауэгъуэм и 13
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 – «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.20 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 14.40 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 16.20 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Алгъышлайма, Ата Журтум!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 4.00 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алгъышлайма, Ата Журтум!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Махуэку, мэкъуауэгъуэм и 14
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ»
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 5.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 15
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 16
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.10 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, мэкъуауэгъуэм и 17
  • «ХъыбарыщIэхэр». Тхьэмахуэм къэхъуахэр:
  • 10.00, 14.00
  • «Жангылыкъла». Тхьэмахуэм къэхъуахэр:
  • 8.00, 15.00
  • «Новости». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Дерс» (12+)
  • 11.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ»
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ»
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэ- кIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Айсурат» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)