ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2018-05-25

  • 1 КъБР „Мир“ канал
  • Блыщхьэ, накъыгъэм и 28
  • 6.00 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 6.35 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.45 «ХэкIыпIэ щыIэщ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.05 «Iуэху зыбжанэ щызэфIагъэкI щIыпIэ» (16+)
  • 7.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)

  • 8.10 «Ди щIэинхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 «Классикэр псоми папщIэ» (12+)
  • 17.45 Удз хущхъуэкIэ Iэзэ Бетрожь Валерэ (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Хабзэм теухуа упщIэ» (12+)
  • 20.15 «Зи мурадхэм хунэмыса». УсакIуэ Къармэ Iэуес (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «ГъащIэ гъуэгу». КъБР-м щэнхабзэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Мамий Аслъэн (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Гъубж, накъыгъэм и 29
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «ГъащIэ гъуэгу». КъБР-м щэнхабзэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Мамий Ас- лъэн (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Хабзэм теухуа упщIэ» (12+)
  • 8.40 КъБР-м мини-футболымкIэ и щIымахуэ чемпионатым и кIэухыр (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Ди мэзым къыщыхъуахэр». Сабийхэм папщIэ таурыхъ (6+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «IэмалыщIэхэр» (16+)
  • 20.00 «Гупсысэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.20 «Жьыщхьэ махуэ». Къамбий Мариям. Къармэхьэблэ къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.45 «Адэжь щIэин» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «ПщIэну щхьэпэщ» (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Бэрэжьей, накъыгъэм и 30
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.I5 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «IэмалыщIэхэр» (16+)
  • 6.45 «ПщIэну щхьэпэщ» (12+)
  • 7.15 «Адэжь щIэин» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Жьыщхьэ махуэ». Къамбий Мариям. Къармэхьэблэ къуажэ(адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.35 «Гупсысэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.55 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 9.10 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.20 «ЩIалэгъуалэм я Iуэху еплъыкIэ» (12+)
  • 18.00 «Футбол-07» (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «Щытхъу зиIэ дохутыр» (12+)
  • 20.15 «Iуэху еплъыкIэ» (12+)
  • 20.35 «Си гукъэкIыжхэр». УФ-м цIыхубэм щIэныгъэ етынымкIэ и отличник Тхьэмадокъуэ Любэ. Куба къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.00 «IэпщIэлъапщIэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Махуэку, накъыгъэм и 31
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Щытхъу зиIэ дохутыр» (12+)
  • 6.55 «IэпщIэлъапщIэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 Дыкъэзыухъуреихь дунейр хъумэным теухуауэ (12+)
  • 8.25 «Си гукъэкIыжхэр». УФ-м цIыхубэм щIэныгъэ етынымкIэ и отличник Тхьэмадокъуэ Любэ. Куба къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.50 «Iуэху еплъыкIэ» (12+)
  • 9.10 «Футбол-07» (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.15 «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 «Лъэхъэнэгъу». Брэйк-дансымкIэ дунейпсо чемпион Ныр Аслъэн (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 20.00 «Утыку» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.40 «Дэтхэнэ зыми папщIэ» (16+)
  • 21.10 «Нобэ — 21…». Адыгэхэм я щыгъуэ-щIэж махуэм екIуэкIа зэхыхьэхэм къратыкI репортаж (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 1
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 Адыгэхэм я Щыгъуэ-щIэж махуэм екIуэкIа зэхыхьэхэм къратыкI репортаж (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 7.10 «Дэтхэнэ зыми папщIэ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Утыку» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.50 «Вагъуэ цIыкIу». Кавказ къафэхэр зыгъэзащIэ сабий ансамбль (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.25 «Дыгъэр сытым дежи щреIэ!» (12+)
  • 17.50 «СабийгъэгуфIэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  1. 18. 15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 20.00 «ГукъэкIыжхэр». КъБР-м и цIыхубэ артисткэ Алтуевэ Зое и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.40 «IэщIагъэлI». ГъукIэ Хьэщхъуэжь Арсен (Адыгэ Республикэ) (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.15 «Щхьэусыгъуэ зиIэ интервью». УФ-м щэнхабзэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Соколкин Юрий (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 2
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.20 «ГукъэкIыжхэр». КъБР-м и цIыхубэ артисткэ Алтуевэ Зое и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «IэщIагъэлI». ГъукIэ Хьэщхъуэжь Арсен (Адыгэ Республикэ) (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 7.55 «Щхьэусыгъуэ зиIэ интервью». УФ-м щэнхабзэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Соколкин Юрий (12+)
  • 8.20 «Дыгъэр сытым дежи щреIэ!» (12+)
  • 8.45 «СабийгъэгуфIэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 9.10 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Билляча». Сабийхэм папщIэ (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.30 «ЩIылъэмрэ уэгумрэ» (12+)
  • 17.45 «Спортым и лъагапIэхэм хуэкIуэу» (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.00 КъБР-м щIыхь зиIэ и дохутыр Быр- секъуэ Зое (12+)
  • 19.30 «Ди пщэфIапIэм» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.05 «Си гъащIэм и лъэужь». Къашыргъэ ХьэпащIэ къызэралъхурэ илъэси 100 ирокъу (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.45 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 21.00 «Зэчиймрэ Iэзагъэмрэ». Шаваев Акат и гъащIэмрэ и творчествэмрэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • Тхьэмахуэ, мэкъуауэгъуэм и 3
  • 6.00 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 6.15 «Ди пщэфIапIэм» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 6.50 «Си гъащIэм и лъэужь». Къашыргъэ ХьэпащIэ къызэралъхурэ илъэси 100ирокъу (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «Спортым и лъагапIэхэм хуэкIуэу» (12+)
  • 8.00 «Зэчиймрэ Iэзагъэмрэ». Шаваев Акат и гъащIэмрэ и творчествэмрэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.55 Мультфильм (6+)
  1. 16. 10IутIыж Борис. «Нартхэ я дыгъэ». Мюзикл (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.30 «Гущэкъу уэрэдхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.45 «Автомобиль зекIуэ «ТекIуэныгъэ» (12+)
  • 20.00 «Ди псэлъэгъухэр». Филологие щIэныгъэхэм я кандидат Чурей Дыжьын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.25 «ЦIыху Iущхэм зэрыжаIау» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.45 «ТВ-галерея». Дунейпсо зэпеуэм и лауреат Шэрыб Валерэ (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • „Къэбэрдей-Балъкъэр“ ГТРК-м и ТВ
  • Блыщхьэ, накъыгъэм и 28
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 Сабий ныкъуэдыкъуэхэр езыгъэджэну егъэджакIуэхэр зэрагъэхьэзырыр (12+)
  • 18.25 «Вагъуэбэ». УсакIуэ Гуртуев Сэлихь и ныбжьыр илъэс 80 ирокъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, накъыгъэм и 29
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.35 «ЦIыхумрэ зэманымрэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Тщыгъупщэ хъунукъым» (12+)
  • 18.15 КъБР-м и ГИБДД-м и унафэщI Бэджыдэ Юрий драгъэкIуэкIа псалъэмакъыр (12+)
  • 18.50 «ХъуэпсапIэхэр нахуапIэ мэхъу» (12+)
  • Бэрэжьей, накъыгъэм и 30
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Макъамэм и лъахэ». «Камерата» оркестрым и юбилей (12+)
  • 18.40 «Сытхэр уи псэукIэ, къуажэ?» (12+)
  • Махуэку, накъыгъэм и 31
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей». Сабий тхакIуэ Хьэту Пётр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.25 «Сытхэр уи псэукIэ, къуажэ?» Дзэлыкъуэ щIыналъэм хыхьэ Хьэбэз къуажэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Макъамэм и лъахэ». КъБР-м щIыхь зиIэ и артист Жылокъуэ Мухьэмэдин (12+)
  • 18.30 «Пэшым екIу сурэт». Педагогикэ щIэныгъэхэм я кандидат Кумыщ Риммэ (12+)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 1
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.40 ЩIыпIэ зэман. Кавказ Ищхъэрэм щыхъыбархэр
  • 18.00 «ХъуэпсапIэхэр нахуапIэ мэхъу». Сабийхэр хъумэным и дунейпсо махуэм ирихьэлIэу псапащIэ концерт (12+)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 2
  • 8.00 «НэщIикIыж» (12+)
  • 8.20 «Дахагъэм хуэлажьэхэр». КъБКъУ-м архитектурэмкIэ, ухуэныгъэмрэ дизайнымкIэ и институт (12+)
  • 8.50 «Антологие» (12+)
  • 11.20 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Тхьэмахуэ, мэкъуауэгъуэм и 3
  • 8.45 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  • „Къэбэрдей-Балъкъэр“ ГТРК-м и радио
  • Блыщхьэ, накъыгъэм и 28
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Зы актёрым и театр» (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.40 «Iуэху куэд щызэфIагъэкI блыщхьэ»
  • 12.4013.00 «Си гъащIэм и псыр йожэх». Гуртуев Сэлихь и ныбжьыр илъэс 80 ирокъу (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Шэджагъуэ хуабэм»
  • 16.2517.00 «Адыгэ уэрэдыжьхэмрэ ахэр зыхъумахэмрэ». КъардэнгъущI Зырамыку (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Гъубж, накъыгъэм и 29
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «ГъащIэр зэрызэхэлъыр». Къуныжь ХьэIишэт (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.40 «Зэчий уиIэ — умыгъэпщкIу». Эфир занщIэ (адыгэбзэкIэ)
  • 12.4013.00 «Ныбжьэгъур дигу къэдгъэкIыжу». Токумаев Жэгъэфар (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Зи чэзу Iуэхум теухуа интервью»
  • 13.4514.00 «НэхъыфI дыдэу слъагъу уэрэд». Концерт (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.2516.45 «Къэбэрдей хэку: тхыдэр, къэхъукъащIэхэр, хъыбархэр». ЕтIуанэ нэтын. Бэрэздж Барэсбий (адыгэбзэкIэ)
  • 16.4517.00 «УгушыIэнумэ, къеблагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, накъыгъэм и 30
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «УсакIуэмрэ уэрэдымрэ». Кулиев Къайсын (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «Гъуэгу тетхэм я радио».
  • 12.3012.45 Сэхъу Хьэсэн итха уэрэдхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.4513.00 «ХъыбарIуатэм и пхъуантэ цIыкIур» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Фэр папщIэ». Концерт
  • 16.2516.50 Къаныкъуэ Анфисэ. «ГъащIэ гъуэгу» радиоIуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.5017.00 «Макъамэр макъамэм кIэлъыкIуэу»
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр»
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Махуэку, накъыгъэм и 31
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Жьырытэдж» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Си хъуэпсапIэ». Сокъур Ольгэ и концерт (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «Зауэ гъуэгуанэхэмкIэ»
  • 12.3012.45 «Таурыхъхэм я ауз» (адыгэбзэкIэ)
  • 12.4513.00 «Уэрэд вжызоIэ». Гергокаевэ Хьэлимэт (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Си дунейм ухэзышэ лъэбакъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 13.4514.00 «Зэманым и лъэужьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.2516.45 «ЛIакъуэ». Газаевхэ я лъэпкъыр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.4517.00 «Динымрэ хабзэмрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3018.35 «Командная строка»
  • 18.3519.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 1
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.257.45 Мушни Хьусни. «Сыт сэ фыз къыщIэзмышар?» радиоIуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 7.458.00 70 — 80 гъэхэм радиом къитахэм щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Кулиевым и усэхэм дыкъоджэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «Винил-кафе»
  • 12.30 12.45 Сабийхэм мамырыгъэм теухуа уэрэдхэр жаIэ (адыгэбзэкIэ)
  • 12.4513.00 «Классым дыщIэмысу дыкъоджэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.40 «Си япэ тхылъ цIыкIухэр»
  • 13.4014.00 «КъежьапIэр». Балъкъэр къэрал драмэ театрыр. Етхуанэ нэ тын (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.2516.45 «Телескоп» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.4517.00 «Ууаз». Диным теухуауэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3018.33 «Псэр щытынш щIыпIэ»
  • 18.3319.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 2
  • 10.1011.00 «Кавказым и пшэплъхэр». Радиожурнал
  • 12.1012.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.2512.40 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.4013.00 «Ди гъусэу зывгъэпсэху» концертыр (адыгэбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, мэкъуауэгъуэм и 3
  • 10.1010.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр
  • 10.2511.00 Нало Заур. «Гъэмахуэ зыгъэпсэхугъуэхэр» радиорассказыр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1013.00 Театрыр микрофоным Iутщ. Маммеев Ибрэхьим. «Балыджэ» радиоспектаклыр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • КъБР-м и радио
  • Блыщхьэ, накъыгъэм и 28
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, накъыгъэм и 29
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.30 — «Школ жашау» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «КъэкIуэнур — нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 13.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 16.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «КъэкIуэнур — нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (6+)
  • 20.05 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ).
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, накъыгъэм и 30
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ». Спорт хъыбархэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.20 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 14.40 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 16.20 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Махуэку, накъыгъэм и 31
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ»
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Журналист ныбжьыщIэхэм я псалъэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «КъыддекIуэкI хабзэхэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 5.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Мэрем, мэкъуауэгъуэм и 1
  • САБИЙХЭР ХЪУМЭНЫМ И
  • ДУНЕЙПСО МАХУЭЩ
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Насып тангларым» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Насып тангларым» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.10 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Щэбэт, мэкъуауэгъуэм и 2
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Эрирей» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэ- кIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Эрирей» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.10 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, мэкъуауэгъуэм и 3
  • «ХъыбарыщIэхэр». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 10.00, 14.00
  • «Жангылыкъла». Тхьэмахуэм къэхъуахэр:
  • 8.00, 15.00
  • «Новости». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Дерс» (12+)
  • 11.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ»
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ»
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Эрирей» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Эрирей» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус-99,5» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)