ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2018-04-19

  • 1 КъБР „Мир“ канал
  •  Блыщхьэ, мэлыжьыхьым и 23
  • 6.00 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 6.35 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.45 «Апхуэдэущ зэрыслъагъур». КъБР-м щIыхь зиIэ и артист Шахмурзаев Алексей (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.15 Дыкъэзыухъуреихь дунейр хъумэным теухуауэ (12+)
  • 7.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 Класс нэхъыжьхэм щеджэхэм папщIэ зэпеуэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Си псэмрэ си къуршхэмрэ я гъатхэр». УзэщIакIуэ Балкаруков Даут (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.25 «Дирижёрыр Темыркъан Юрэщ» (12+)
  • 17.55 «МафIэм фыхуэсакъ!..» (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Къэухь» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.45 «ПщIэну щхьэпэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 21.15 «Хабзэм теухуа упщIэ» (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Гъубж, мэлыжьыхьым и 24
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Iущыцэ». Сабийхэм папщIэ нэтын (6+)
  • 6.55 «Къэухь» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.25 «Си псэмрэ си къуршхэмрэ я гъатхэр». УзэщIа- кIуэ Балкаруков Даут (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «ПщIэну щхьэпэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.10 Дыкъэзыухъуреихь дунейр хъумэным теухуауэ (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.30 Социалист Лэжьыгъэм и ЛIыхъужь Уммаевэ Фазика (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Макъамэм и дуней». Жаникаев Эльдар (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Чемпионхэр». Урысейм боксымкIэ щIыхь зиIэ и тренер Къуэдзокъуэ Анатолэ (12+)
  • 20.45 «Узыщыгугъыпхъэр» (16+)
  • 21.10 «Театрым и гъащIэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Бэрэжьей, мэлыжьыхьым и 25
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Макъамэм и дуней». Жаникаев Эльдар (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «Узыщыгугъыпхъэр» (16+)
  • 7.25 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Театрым и гъащIэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «Чемпионхэр». Урысейм боксымкIэ щIыхь зиIэ и тренер Къуэдзокъуэ Анатолэ (12+)
  • 9.10 «Жомакъ, жомакъ жолунга…» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Хэкум къэзыгъэзэжахэм папщIэ». ПсапащIэ концерт. ПэщIэдзэр
  • 17.50 «Спорт ут цIыкIу». СССР-м бгы туризм спортымкIэ и мастер Гумаев Борис (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Футбол-07» (12+)
  • 20.00 «Езым и дуней». Ижаев Умар (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 ЩIэблэр дахагъэм хуэущииным зи лэжьы- гъэр хуэгъэпса, Къэзанокъуэ Жэбагъы и цIэр зезыхьэ центрым и егъэджакIуэхэмрэ гъэсэнхэмрэ я гъэлъэгъуэныгъэ (12+)
  • 20.50 «Адыгэ ныпым и махуэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Махуэку, мэлыжьыхьым и 26
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Спорт ут цIыкIу». СССР-м бгы туризм спортымкIэ и мастер Гумаев Борис (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.55 ЩIэблэр дахагъэм хуэущииным зи лэжьыгъэр хуэгъэпса, Къэзанокъуэ Жэбагъы и цIэр зезыхьэ центрым и егъэджакIуэхэмрэ гъэсэнхэмрэ я гъэлъэгъуэныгъэ (12+)
  • 7.15 «Футбол-07» (12+)
  • 7.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Адыгэ ныпым и махуэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.55 «Езым и дуней». Ижаев Умар (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 «Динымрэ гъащIэмрэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 17.30 «Микрофоныр — сабийхэм». Къуэжакъ Иринэ
  • 17.45 «Хэкум къэзыгъэзэжахэм папщIэ». ПсапащIэ концерт. КIэухыр (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 20.00 Маммаев Ибрэхьим и басняхэр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.25 «Пшынэ Iэпэр псалъэу». КъБР-м щIыхь зиIэ и артист Къуэдз Iэбубэчыр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.40 «Ди псэлъэгъухэр». ДАХ-м и вице-президент НэщIэпыджэ Замирэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.15 «Жылагъуэ Iуэху» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Мэрем, мэлыжьыхьым и 27
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 Маммаев Ибрэхьим и басняхэр (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.50 «Пшынэ Iэпэр псалъэу». КъБР-м щIыхь зиIэ и артист Къуэдз Iэбубэчыр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.05 «Жылагъуэ Iуэху» (16+)
  • 7.30 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Динымрэ гъащIэмрэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «Микрофоныр — сабийхэм». Къуэжакъ Иринэ (6+)
  • 8.55 Макъамэ нэтын (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.20 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.30 «Анэдэлъхубзэ». Телевикторинэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Дызэгъусэу». ЩIалэгъуалэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.25 «Адэжь щIэин» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.50 «КъэкIуэнур нобэм пыщIащ». Тхыдэ щIэныгъэхэм я доктор Дмитриев Виталий (16+)
  • 21.20 «Нобэ, пщэдей…». ЕГЭ-м теухуауэ (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • Щэбэт, мэлыжьыхьым и 28
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.20 «Дызэгъусэу». ЩIалэгъуалэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.55 «Адэжь щIэин» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.20 «Нобэ, пщэдей…». ЕГЭ-м теухуауэ (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 8.15 «КъэкIуэнур нобэм пыщIащ». Тхыдэ щIэныгъэхэм я доктор Дмитриев Виталий (16+)
  • 8.45 «Анэдэлъхубзэ». Телевикторинэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.15 «Нанэ и таурыхъхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Билляча». Сабийхэм папщIэ (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 17.30 «Гум имыхуж». КъБАССР-м гъуазджэхэмкIэ щIыхь зиIэ и лэжьакIуэ Мыд Хьэжмусэ (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.00 «ЩIылъэмрэ уэгумрэ ятеухуауэ» (12+)
  • 19.20 «ПщIэну щхьэпэщ». «Фысакъ: мэлхьэпIатIэ!» (12+)
  • 19.45 «Щэнхабзэм и жьэгу». Псыгуэнсу дэт ЩэнхабзэмкIэ унэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 20.30 «Зэманым декIуу» (12+)
  • 21.05 РСФСР-м и цIыхубэ артист, балетмейстер Ульбашев Мутай къызэралъхурэ илъэс 95-рэ ирокъу (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • Тхьэмахуэ, мэлыжьыхьым и 29
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.20 РСФСР-м и цIыхубэ артист, балетмейстер Ульбашев Мутай къызэралъхурэ илъэс 95-рэ ирокъу (12+)
  • 6.55 «ПщIэну щхьэпэщ». «Фысакъ: мэлхьэпIатIэ!» (12+)
  • 7.20 «ЩIылъэмрэ уэгумрэ ятеухуауэ» (12+)
  • 7.35 «Зэманым декIуу» (12+)
  • 8.05 «Щэнхабзэм и жьэгу». Псыгуэнсу дэт ЩэнхабзэмкIэ унэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «Республикэм щыхъыбархэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.45 Мультфильм (6+)
  • 16.00 Ильницкий С. «Настоящая принцесса». Горький Максим и цIэр зезыхьэ Урыс къэрал драмэ театрым и спектакль (12+)
  • 16.45 «Тхьэм и унэм ухуэзышэ гъуэгу» (12+)
  • 17.20 «Си бзэ — си псэ, си дуней» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «49-нэ каналым и пощт» (16+)
  • 19.45 «ЩIалэгъуалэм я Iуэху еплъыкIэ» (12+)
  • 20.30 «Нанэ и псэ». Адэ-анэхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.55 «Iуэху еплъыкIэ». Щхьэлыкъуэ къуажэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  •  
  •  «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и ТВ
  • Блыщхьэ, мэлыжьыхьым и 23
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «ЩIэныгъэмрэ бзылъхугъэмрэ» (12+)
  • 18.35 «Пэшым екIу сурэт». Унэжокъуэ Борис и фэеплъу (12+)
  • Гъубж, мэлыжьыхьым и 24
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Тхыдэм щыщ напэкIуэцIхэр». Тхыдэ щIэныгъэхэм я кан- дидат Мэрзей Аслъэн (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.30 «Вагъуэбэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Тщыгъупщэ хъунукъым» (12+)
  • 18.30 «Зей Iуащхьэшхуэ» (12+)
  • Бэрэжьей, мэлыжьыхьым и 25
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Вагъуэбэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.25 «ЕхьэкI-къехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ»
  • 18.35 «Адэм и фэеплъу» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Махуэку, мэлыжьыхьым и 26
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Тхыдэм щыщ напэкIуэцIхэр». Хэкум и ЛIыхъужьхэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.30 «Литературэ зэIущIэхэр». УФ-м и ТхакIуэхэм я союзым хэт Газаевэ Аминат (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.20, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Макъамэм и лъахэ». КъБР-м щIыхь зиIэ и артисткэ Ерчэн Лорэ (12+)
  • 18.35 «Щхьэусыгъуэ зиIэ интервью». КъБР-м и Муслъымэнхэм я IуэхущIапIэм и унафэщIым и къуэдзэ Емкъуж Анзор (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • Мэрем, мэлыжьыхьым и 27
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.40 ЩIыпIэ зэман. Кавказ Ищхъэрэм щыхъыбархэр
  • 18.00 «Пэшым екIу сурэт» (12+)
  • 18.30 «Хабзэр яхъумэу» (12+)
  • Щэбэт, мэлыжьыхьым и 28
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Ханума». Спектакль (12+)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • Тхьэмахуэ, мэлыжьыхьым и 29
  • 8.45 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  •  
  •  «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и радио
  •  Блыщхьэ, мэлыжьыхьым и 23
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 Фонотекэм щIэуэ къыхыхьахэр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.40 «Уи акъылкIэ къэблэжьа мылъкум теухуауэ уиIэ хуитыныгъэр»
  • 12.4013.00 Концерт (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Шэджагъуэ хуабэ»
  • 16.2517.00 «Адыгэ уэрэдыжьхэмрэ абы и хъумакIуэхэмрэ» циклым щыщщ. КъардэнгъущI Зырамыку (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18. 3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Гъубж, мэлыжьыхьым и 24
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Сэ жысIа уэрэдхэм си гъащIэр хэтщ». ПащIэ Ахьмэд (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.40 «Зэчий уиIэ — умыгъэпщкIу». Эфир занщIэ (адыгэбзэкIэ)
  • 12.4013.00 «Ислъамымрэ динымрэ». ЕплIанэ нэтын. Аккаев Хьэдис (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Дохутырыр къыдогъэблагъэ»
  • 13.4514.00 «ЦIыхуитIым зэдыжаIэ уэрэдхэр». Газаев Алимрэ Сокъур Ольгэрэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.2516.45 Жылау Нурбий. «ГъащIэм и дерсхэр» радиорассказыр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.4517.00 ТекIуэныгъэр къэзыхьахэр. «Ди лIыхъужьхэм щхьэщэ яхуэдвгъэщI» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, мэлыжьыхьым и 25
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Пшэ хужьхэр». Бабаев Ибрэхьим (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «Гъуэгу тетхэм я радио»
  • 12.3012.45 Маммеев Ибрэхьим. «Си къуалэ дамэ хужьхэр» гукъэкIыжхэр. ЕтIуанэ Iыхьэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.4513.00 КъБР-м и усакIуэхэм я IэдакъэщIэкIхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Фэр папщIэ» концерт
  • 16.2516.50 «Акъыл нэху». УзэщIакIуэ Къэзанокъуэ Жэбагъы (адыгэбзэкIэ)
  • 16.5017.00 «Макъамэхэр»
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр»
  • 18.3018.33 «Гупсэхугъуэ щыбгъуэт щIыпIэ»
  • 18.3319.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Махуэку, мэлыжьыхьым и 26
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 Фонотекэм щIэуэ къыхыхьахэр. Мамырыгъэмрэ гъатхэмрэ ятеухуауэ сабийхэм жаIэ уэрэдхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «И чэзу дыдэщ»
  • 12.3012.45 «Зы уэрэдым и тхыдэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.4513.00 Къамбий Джэфар. «Дыгъужь шырымрэ щынэ цIыкIумрэ» таурыхъыр (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Си дунейм ухэзышэ лъэбакъуэ»
  • 13.4514.00 «Зэманым и лъэужьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.2516.45 «УсакIуэ, сэлэт, егъэджакIуэ». Занкишиев Жанакъаит къызэралъхурэ илъэси 100 щрикъум ирихьэлIэу (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.4517.00 «Динымрэ хабзэмрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3018.35 «Командная строка»
  • 18. 3519.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Мэрем, мэлыжьыхьым и 27
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ): 7.10, 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.257.45 Абдокъуэ Iэуес. «КъежьапIэ» радиоIуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 7.458.00 70-80 гъэхэм радиом къита уэрэдхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Зэманым и теплъэхэр». Гулиев Мэжид (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «Винил-кафе»
  • 12.3012.45 Хъупсырджэн Хьэмидбий. «Алий и мывэ» радиоIуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.4513.00 Балъкъэр къэрал драмэ театр. «КъежьапIэхэр». Ещанэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Зауэ гъуэгуанэхэмкIэ»
  • 13.4514.00 «Мазэгъуэ жэщ» концерт (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.2516.45 «Телескоп» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.4517.00 «Ууаз». Диным теухуауэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3018.33 «Гупсэхугъуэ щыбгъуэт щIыпIэ»
  • 18. 3319.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр
  • Щэбэт, мэлыжьыхьым и 28
  • 10.1011.00 «Кавказым и пшэплъхэр»
  • 12.1012.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.2512.40 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.4013.00 Концерт «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, мэлыжьыхьым и 29
  • 10.1010.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр
  • 10.2510.45 Къардэн Бубэ. «ТIасхъэщIэххэр» радиоIуэтэжыр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.4511.00 Концерт (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1013.00 Театрыр микрофоным Iутщ. Дельмар Винье. «КъэкIуэну махуэм гъуэгу ет» радиоспектаклыр (балъкъэрыбзэкIэ)
  •  
  •  КъБР-м и радио
  • Блыщхьэ, мэлыжьыхьым и 23
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Спортым теухуауэ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  •  
  • Гъубж, мэлыжьыхьым и 24
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.30 — «Школ жашау» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «КъэкIуэнур нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 13.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 16.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «КъэкIуэнур нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  •  
  • Бэрэжьей, мэлыжьыхьым и 25
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00,16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — Жаншэрхъ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана » (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Гукъыдэж» (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.20 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 14.40 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 16.20 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Гукъыдэж» (12+)
  • 22.00 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.20 — «Гукъыдэж» (12+)
  • 4.00 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  •  
  • Махуэку, мэлыжьыхьым и 26
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21. 00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Набдзэгубдзаплъэхэм я клуб» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «Гуапагъэм теухуауэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэм и толъкъунхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр»
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр
  • 16.45 — «Набдзэгубдзаплъэхэм я клуб» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «Гуапагъэм теухуауэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэм и толъкъунхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Салам алейкум» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  •  
  • Мэрем, мэлыжьыхьым и 27
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.10 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  •  
  • Щэбэт, мэлыжьыхьым и 28
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Шаудан» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Шаудан» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — ХьэкIуащэ Андрей. «Си ныбжьэгъу» «КIуэцIрыкъэ». Эссер (адыгэбзэкIэ)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — ХьэкIуащэ Андрей. «Си ныбжьэгъу» «КIуэцIрыкъэ». Эссер (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.10 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  •  
  • Тхьэмахуэ, мэлыжьыхьым и 29
  • «ХъыбарыщIэхэр». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 10.00, 14.00
  • «Жангылыкъла». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 8.00, 15.00
  • «Новости». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Дерс» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Томпа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэ-кIэ)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Шаудан» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэ-кIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Шаудан» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)