ФИФI ФЫМЫГЪЭПУД, ФИ IЕЙ ФЫМЫГЪЭПЩКIУ

АДЫГЭ ПСАЛЪЭ

КъБР-м и ТВ-мрэ радиомрэ

2018-03-22

  • 1 КъБР «Мир» канал
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 26
  • 6.00 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 6.35 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.45 «Лира». УсакIуэ Мыкъуэжь Анатолэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 Балъкъэр лъэпкъым и къэщIэрэщIэжыныгъэм и махуэм ирихьэлIэу. Социалист Лэжьыгъэм и ЛIыхъужь Уммаевэ Фазика (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Щэнхабзэм и жьэгу». Хьэмидей къуажэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «Зы уэрэдым и хъыбар» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.25 «Дирижёрыр Темыркъан Юрэщ» (12+)
  • 17.55 «Узыншэу фыщыт». Тележурнал (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.15 «Анэдэлъхубзэ». УсакIуэ Бештокъуэ Хьэбас (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.40 «Узыншагъэр хъумэн» (12+)
  • 21.10 «Парламентым и сыхьэт» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  •  
  • Гъубж, гъатхэпэм и 27
  • Театрым и дунейпсо махуэщ
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 Горький Максим и цIэр зезыхьэ Урыс драмэ театрыр (12+)
  • 7.10 «Гъунапкъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Iуэху еплъыкIэ». Лэскэн щIыналъэм хыхьэ Хьэтуей къуажэр (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «Анэдэлъхубзэ». УсакIуэ Бештокъуэ Хьэбас (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.05 «ЩIэблэм хуэсакъыу» (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Жыг щIагъым». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.30 «Театрым и гъащIэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «ХэкIыпIэ щыIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 20.05 Балъкъэр лъэпкъым и къэщIэрэщIэжыныгъэм и махуэм ирихьэлIэу. «Тщымыгъупщэн папщIэ» (12+)
  • 20.35 «Утыку» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Зэманымрэ цIыхумрэ». Мэкъумэш щIэныгъэхэм я доктор Фисун Михаил (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  •  
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 28
  • Балъкъэр лъэпкъым и
  • къэщIэрэщIэжыныгъэм и махуэщ
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Утыку» (балъкъэыбзэкIэ) (12+)
  • 7.10 «Зэманымрэ цIыхумрэ». Мэкъумэш щIэныгъэхэм я доктор Фисун Михаил (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Тщымыгъупщэн папщIэ» (12+)
  • 8.40 «Футбол-07» (12+)
  • 8.55 «Жыг щIагъым». Сабийхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.10 «Къэуши, уэрэд жыIэ!..» Къэбэрдей-Балъкъэр къэрал Музыкэ театрым и уэрэджыIакIуэхэу Гергоковэ Хьэлимэтрэ Белоцерковская Динэ- рэ я концерт. ПэщIэдзэр (12+)
  • 17.50 «КъэкIуэнур зейхэр». Культурологие щIэныгъэхэм я кандидат МахуэлI Мадинэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «ЦIыхугъэм и хабзэр текIуащ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.20 «Дызэгъусэу». ЩIалэгъуалэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 21.00 «Ди щхьэкIэ щыIэр уафэмрэ вагъуэхэмрэщ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  •  
  • Махуэку, гъатхэпэм и 29
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Дызэгъусэу». ЩIалэгъуалэ нэтын (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 7.10 «Хабзэм теухуа упщIэ» (12+)
  • 7.30 «Зи чэзу псалъэмакъ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Ди щхьэкIэ щыIэр уафэмрэ вагъуэхэмрэщ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.40 «КъэкIуэнур зейхэр». Культурологие щIэныгъэхэм я кандидат МахуэлI Мадинэ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 9.05 «Зы уэрэдым и хъыбар» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 17.00 «Къэуши, уэрэд жыIэ!..» Къэбэрдей-Балъкъэр къэрал Музыкэ театрым и уэрэджыIакIуэхэу Гергоковэ Хьэлимэтрэ Белоцерковская Динэрэ я концерт. КIэухыр (12+)
  • 17.45 «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.45 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 19.55 «Нанэ и псэ». Адэ-анэхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.20 «Бгыхэмрэ цIыхухэмрэ». Симфоние теплъэгъуэхэр (12+)
  • 20.40 «Азаплыкъдан — азатлыкъгъа» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Ракурс». «Адыгэхэм къадекIуэкI хьэпшыпхэр» тхылъыр Урысей этнографие музейм щагъэлъагъуэ (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  •  
  • Мэрем, гъатхэпэм и 30
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.15 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 6.30 «Азаплыкъдан — азатлыкъгъа» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 7.00 «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.30 «02» къулыкъущIапIэм хъыбар фегъащIэ» (16+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Уи пщэдджыжь фIыуэ, Къэбэрдей-Балъкъэр!» (12+)
  • 8.10 «Нанэ и псэ». Адэ-анэхэм папщIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.35 «Ракурс». «Адыгэхэм къадекIуэкI хьэпшыпхэр» тхылъыр Урысей этнографие музейм щагъэлъагъуэ (12+)
  • 9.05 Налшык къалэ дэт ГъуазджэхэмкIэ 1-нэ сабий еджапIэр (12+)
  • 17.00 Мультфильм (6+)
  • 17.20 «ЩIалэгъуалэм я Iуэху еплъыкIэ» (12+)
  • 18.00 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.30 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 19.50 «ХьэрычэтыщIэхэм я алыфбей». Золоевэ Александрэ и лъэщапIэр (16+)
  • 20.10 «Адыгэбзэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.35 «Си гукъэкIыжхэр». УсакIуэ-уэрэдус АфэщIагъуэ Зое (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «Ди щIэинхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  •  
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 31
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 6.20 «ХьэрычэтыщIэхэм я алыфбей». Золоевэ Александрэ и лъэщапIэр (16+)
  • 6.40 «Адыгэбзэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.05 «Си гукъэкIыжхэр». УсакIуэ-уэрэдус АфэщIагъуэ Зое (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 7.40 «ХъыбарыщIэхэр» (16+)
  • 8.00 «Ди щIэинхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 8.30 «IэщIагъэлI ныбжьыщIэхэр» (16+)
  • 9.10 «Тайм-аут». Спорт нэтын (12+)
  • 17.00 «Спортым и лъагапIэхэм хуокIуэ» (12+)
  • 17.25 БоксымкIэ дунейпсо зэпеуэ. ПэщIэдзэр (12+)
  • 18.15 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.00 «Гъатхэ». НыбжьыщIэхэр зыхэт концерт. Япэ Iыхьэ (12+)
  • 19.30 «Лъэхъэнэгъу». Мокаев Тенгиз (16+)
  • 20.00 «Литературэм теухуа псалъэмакъ». УсакIуэ Ахматовэ Сафарият (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 20.30 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 20.45 «Хэт ухъуну ухуей?» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 21.10 «ПщIэну щхьэпэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 21.40 «Республикэм щыхъыбархэр». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ) (16+)
  •  
  • Тхьэмахуэ, мэлыжьыхьым и 1
  • 6.00 «ХъыбарыщIэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.20 «Литературэм теухуа псалъэмакъ». УсакIуэ Ахматовэ Сафарият (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 6.50 «Лъэхъэнэгъу». Мокаев Тенгиз (16+)
  • 7.20 «Спортым и лъагапIэхэм хуокIуэ» (12+)
  • 7.45 «Хэт ухъуну ухуей?» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.10 «ПщIэну щхьэпэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.40 «Республикэм щыхъыбархэр». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.55 Мультфильм (6+)
  • 16.05 БоксымкIэ дунейпсо зэпеуэ. КIэухыр (12+)
  • 16.55 «Гъатхэ». НыбжьыщIэхэр зыхэт концерт. Япэ Iыхьэ (12+)
  • 17.25 «Ди пщэфIапIэм» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 «49-нэ каналым и пощт» (12+)
  • 19.45 «Удыхьэшхынумэ, къеблагъэ!» ГушыIэ нэтын (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 20.25 «Iущхэмрэ Iущыцэхэмрэ» телевизионнэ олимпиадэм хэта Уэлджыр Даянэ (12+)
  • 20.55 «ГъащIэм къыпещэ». КъБР-м и цIыхубэ тхакIуэ Теппеев Алим и фэеплъу (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 21.30 «Республикэ: тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр» (16+)
  •  
  • «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и ТВ
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 26
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Зэпсэлъэныгъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.40 «Уэрэзей Аслъэн и фIыцIэ-хужь лъагъуныгъэр» (12+)
  • Гъубж, гъатхэпэм и 27
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «Ретро ТВ». Байсултанов Алим теухуауэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.40 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «IэщIагъэлIхэр». Театрым и дунейпсо махуэм ирихьэлIэу (12+)
  • 18.15 «Люди заоблачной долины» фильмыр
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 28
  • 7.07, 7.35, 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Пшэхэм ищхьэкIэ зыплъыхьакIуэ». КIапсэ гъуэгур илъэс 55-рэ ирокъу (12+)
  • 18.20 Балъкъэр лъэпкъым и къэщIэрэщIэжыныгъэм и махуэ. «Люди заоблачной долины. Взгляд в прошлое». Фильмым теухуа фильм
  • Махуэку, гъатхэпэм и 29
  • 8.07, 8.35 ЩIыпIэ зэман. «Пщэдджыжь». КъБР-м щыхъыбархэр
  • 9.00 «ЦIыхумрэ зэманымрэ. Уахътыншэхэр». Геккиев К., Хубуев А. сымэ (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.30 «Дыгъуасэ. Нобэ. Пщэдей». ТекIушэ А. (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 18.00 «Узыншэу фыщыт!» Япэ Iыхьэ (12+)
  • 18.30 «Анэм и лIыхъужьыгъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.40 «Университет клиникэ».
  • Мэрем, гъатхэпэм и 30
  • 11.40 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ)
  • 14.40, 20.45 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 17.40 ЩIыпIэ зэман. Кавказ Ищхъэрэм щыхъыбархэр
  • 18.00 «Узыншэу фыщыт!» ЕтIуанэ Iыхьэ (12+)
  • 18.20 «Унагъуэ альбом» (12+)
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 31
  • 8.00, 11.20 ЩIыпIэ зэман. КъБР-м щыхъыбархэр
  • 8.20 «Анэм и лIыхъужьыгъэ» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • Тхьэмахуэ, мэлыжьыхьым и 1
  • 8.45 ЩIыпIэ зэман. «Тхьэмахуэ зэхуаку хъыбархэр»
  •  
  •  «Къэбэрдей-Балъкъэр» ГТРК-м и радио
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 26
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 ПащIэ Алим уэрэд жеIэ (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.40 «Iуэху куэд щызэфIагъэкI блыщхьэ»
  • 12.4013.00 «ФIыуэ слъагъу макъамэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2514.00 «Шэджагъуэ хуабэ»
  • 16.2517.00 Гъут Iэдэм. «Жэщ гупсысэхэр» эссер (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18. 3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Гъубж, гъатхэпэм и 27
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Сабийхэр усэ къоджэ». Балъкъэр Фоусэт и усэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.40 «Зэчий уиIэ — умыгъэпщкIу». Эфир занщIэ (адыгэбзэкIэ)
  • 12.4013.00 «Театрымрэ театреплъымрэ». Театрым и дунейпсо махуэм ирихьэлIэу (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.45 «Iуэху нэхъыщхьэм теухуауэ»
  • 13.4514.00 «Балъкъэр щIыналъэм и пшэплъхэр». Балъкъэр лъэпкъым и къэщIэрэщIэжыныгъэм и махуэм ирихьэлIэу (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.2516.45 Радиом и фондым щыщщ. «Лъэужь дахэ». ДыщэкI Залымхъан (адыгэбзэкIэ)
  • 16.4517.00 «Зэгъусэу дыкъоджэ». Табаксоев Мухътар (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3019.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 28
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Псэу, щIэращIэ, си Балъкъэр щIыналъэ!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «Гъуэгу тетхэм я радио»
  • 12.3012.45 «Уэрщ си гъащIэр, си щIыналъэ!»
  • 12.45 — 13.00 «Мамырыгъэрэ гуфIэгъуэрэ фыщымыщIэну, щIым щыпсэухэ!» (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2514.25 «Фэр папщIэ». концерт
  • 16.2516.50 Къанкъул А. и «ГъащIэ лъагъуэ» радиорассказыр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.5017.00 «Макъамэхэр»
  • 18.2518.30 «Усыгъэм и дакъикъэхэр»
  • 18.3018.33 «Гупсэхугъуэ щыбгъуэт щIыпIэ»
  • 18.3319.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Махуэку, гъатхэпэм и 29
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.108.00 «Пщэдджыжьым жьыуэ» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ)
  • 10.1510.30 «Усыгъэм и толъкъунхэм». ЩоджэнцIыкIу Нурий (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «И чэзу дыдэщ»
  • 12.3012.45 Мусукаев Руслан уэрэд жеIэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.4513.00 «Зэманым и лъэужьхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 13.2513.40 «Долинск и розэхэр». КIуащ Верэ (адыгэбзэкIэ)
  • 13.4014.00 «Си дунейм ухэзышэ лъэбакъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.2516.45 «ЛIакъуэ». Тетуевхэ я лъэпкъыр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.4517.00 «Динымрэ хабзэмрэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.3018.35 «Командная строка»
  • 18. 3519.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • Мэрем, гъатхэпэм и 30
  • «ХъыбарыщIэхэр» (адыгэбзэкIэ, балъкъэрыбзэкIэ, урысыбзэкIэ):
  • 7. 10, 10.00, 13.10, 16.10, 18.10
  • 7.257.45 Дудар Хьэутий и «ПIалъэет» пьесэм къытращIыкIа радиоинсценировкэр (адыгэбзэкIэ)
  • 7.458.00 70 — 80 гъэхэм радиом къита уэрэдхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.1510.30 Нарт эпосым щыщщ. «Алэугъэн и пщIыхьхэр» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.1012.30 «Винил-кафе»
  • 12.3012.45 Лъэпкъ прозэм и напэкIуэцIхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.4513.00 «УгушыIэнумэ, къеблагъэ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 13.2513.40 «Си япэ тхылъ цIыкIухэр»
  • 13.4014.00 «ЦIыху». Ахматовэ Сэкинат (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.2516.45 «Телескоп» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.4517.00 «Ууаз». Диным теухуауэ (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.2518.30 Радиом и дыщэ фондым щыщщ (адыгэбзэкIэ)
  • 18.3018.33 «Гупсэхугъуэ щыбгъуэт щIыпIэ»
  • 18. 3319.00 ФIыуэ тлъагъу макъамэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 31
  • 10.1011.00 «Кавказ пшэплъхэр»
  • 12.1012.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 12.2512.40 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.4013.00 «Ди гъусэу зывгъэпсэху». концерт (адыгэбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, мэлыжьыхьым и 1
  • 10.1010.25 «КъБР: махуэр махуэм кIэлъыкIуэу». ХъыбарыщIэхэр
  • 10.2510.50 «Театрым и тхыдэр абы щылэжьахэрщ». ТIыхъужь Алий (адыгэбзэкIэ)
  • 10.5011.00 «Къызэрыфэ пшыналъэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 12.1013.00 Театрыр микрофоным Iутщ. Ахмадов У. «Нысэ лъапIэ» радиоспектаклыр (балъкъэрыбзэкIэ)
  •  
  • КъБР-м и радио
  • Блыщхьэ, гъатхэпэм и 26
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.40 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 12.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ». Балъкъэр лъэпкъым и къэщIэрэщIэжыныгъэм и махуэм ирихьэлIэу (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Псалъэмакъ щхьэпэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.25 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.48 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Дуней тетыкIэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «КъехьэкI-нехьэкI зыхэмылъ псалъэмакъ» Балъкъэр лъэпкъым и къэщIэрэщIэжыныгъэм и махуэм ирихьэлIэу (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Спортым теухуауэ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 22.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Ди зэIущIапIэм» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 6.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • Гъубж, гъатхэпэм и 27
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 11.30 — «Школ жашау» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «КъэкIуэнур нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди лъахэ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 13.50 — «Инэмыкъуэ» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 16.05 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «КъэкIуэнур нобэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Билимни дуниясы» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ХьэщIэщ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «ГушыIэпIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Жыр саугъа» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Бэрэжьей, гъатхэпэм и 28
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00,16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — Жаншэрхъ (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.30 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 11.05 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.30 — «Жаша, жашна Малкъарым!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 12.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Гукъыдэж» (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.20 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 14.40 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 16.20 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 17.05 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Жаша, жашна Малкъарым!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (урысыбзэкIэ)
  • 18.35 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Гукъыдэж» (12+)
  • 22.00 — «Адыгэхэр: тхыдэр, хабзэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.35 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Халкъ жырла» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.25 — «Боракъ» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Махуэку, гъатхэпэм и 29
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21. 00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.20 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 9.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Набдзэгубдзаплъэхэм я клуб» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Тейри къылыч» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «Лъэпкъым къыдекIуэкI хабзэ дахэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 12.30 — «Макъамэм и толъкъунхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Дунейр нобэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Сабиигъуэм и дуней» (6+)
  • 15.35 — «Кавказым и макъхэр»
  • 16.05 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 16.15 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 16.20 — Адыгэ уэрэдыжьхэр
  • 16.45 — «Набдзэгубдзаплъэхэм я клуб» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.35 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 18.05 — «Лъэпкъым къыдекIуэкI хабзэ дахэ» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 18.30 — «Макъамэм и толъкъунхэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Къонгуроучукъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Зэманым пэджэжу» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 22.25 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Жаша, жашна Малкъарым!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 00.30 — «Кавказым и симфоние» (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.35 — «Гукъыдэж» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Усыгъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.10 — «Гухэлъ уэрэдхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 4.50 — Къызэрыфэ пшыналъэхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Жаша, жашна МАлкъарым!» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Мэрем, гъатхэпэм и 30
  • «ХъыбарыщIэхэр»: 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00
  • «Жангылыкъла»: 7.05, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00
  • «Новости»: 7.10, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00
  • 7.15 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 8.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.05 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.25 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 10.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 11.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 11.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 12.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 12.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (урысыбзэкIэ) (6+)
  • 12.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.45 — «Динымрэ гъащIэмрэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 14.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 14.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.05 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 16.05 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 16.45 — «Лэгъупыкъу» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 17.05 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.20 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 17.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 18.05 — «Гъуазджэм и щIыналъэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 18.35 — «Сабиигъуэм и дуней» (6+)
  • 18.50 — «Спорт хъыбархэр» (12+)
  • 19.05 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.05 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.05 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.30 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.35 — Адыгэ уэрэдыжьхэр (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Ауаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.25 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Дингъуазэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.10 — «ЕджапIэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «ЩIалэгъуэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Алтын хазна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.30 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Щэбэт, гъатхэпэм и 31
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.25 — «Алтын сыбызгъы» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 10.00 — «ГъащIэм и дамыгъэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.20 — «Дэрэжэгъуэ» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 10.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 11.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 11.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 12.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.50 — «Жаншэрхъ» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 15.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.25 — «Алтын сыбызгъы» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 16.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 16.21 — «Топалайчыкъ» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 16.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 18.00 — «Гукъыдэж» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.20 — «Кюбюрчек» (балъкъэрыбзэкIэ) (6+)
  • 20.35 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Прозэм и напэкIуэцIхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 22.30 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.20 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 23.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.30 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 2.30 — «Тау макъамла» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Кавказым и макъхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 5.00 — «Ууаз» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.10 — «Чамхана» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 5.30 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 6.007.00 Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • Тхьэмахуэ, мэлыжьыхьым и 1
  • «ХъыбарыщIэхэр». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 10.00, 14.00
  • «Жангылыкъла». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 8.00, 15.00
  • «Новости». Тхьэмахуэм къэхъуахэр: 12.00, 17.00
  • 7.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 7.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 8.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 8.45 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 9.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 9.35 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 9.45 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 10.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 10.40 — «Дерс» (адыгэбзэкIэ) (12+)
  • 11.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 12.10 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 13.00 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (адыгэбзэкIэ) (16+)
  • 13.35 — «Ди гъусэу зывгъэпсэху» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.10 — «Макъамэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 14.40 — «Фэр папщIэ» (адыгэбзэкIэ)
  • 15.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 15.40 — «Гюрен» (балъкъэрыбзэкIэ) (12+)
  • 16.00 — «Сахна» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 17.10 — «Си Къэбэрдей-Балъкъэр» (урысыбзэкIэ) (16+)
  • 17.40 — «ПщIэну щхьэпэщ» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 17.50 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 18.00 — «Театрыр микрофоным Iутщ» (урысыбзэкIэ)
  • 19.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 19.45 — «Таурхъан» (адыгэбзэкIэ) (6+)
  • 20.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 20.25 — «Алтын сыбызгъы» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 21.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 21.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ) (12+)
  • 21.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 22.00 — «Утыку» (адыгэбзэкIэ)
  • 23.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 23.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 00.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 1.00 — Макъамэ 99,5-FM (адыгэбзэкIэ)
  • 1.38 — «Лъэпкъым и фIыгъуэхэр» (адыгэбзэкIэ)
  • 2.00 — «Жэщыбг нэужьым» (адыгэбзэкIэ)
  • 3.00 — «Орайда» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 3.25 — «Алтын сыбызгъы» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 4.00 — «Бора» (балъкъэрыбзэкIэ) (16+)
  • 4.30 — «Акъ тауланы жырлары» (балъкъэрыбзэкIэ)
  • 5.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 5.25 — «Радиус 99,5-FM» (урысыбзэкIэ)
  • 5.45 — «Усэхэр» (урысыбзэкIэ)
  • 6.00 — Макъамэ 99,5-FM (урысыбзэкIэ)
  • 6.44 — «Спорт хъыбархэр» (урысыбзэкIэ) (12+)